Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

O najpopularnijim artiklima

Jesam li jedina koja se pita kako to da ovi najpopularniji artikli koji stoje ovdje tjednima i dalje nisu prodani te se barem meni cine pomalo nedostižnima, uz sve citanje o neljubaznim korisnicima ovdje nekako mi je nelagodno uopce upitati za te artikle.... svaki puta kada se ulogiram to se zapitam.... [:sramezljiv]
2013 05 06
bas..ja se isto to pitam, uvijek ista roba se vrti, kao popularna je a nitko ne kupuje..
2013 05 06
pa da... covjek bi mislio da ce pasti neki dogovor ili barem zamjena od toliko pogleda....iskreno ne usudim se ni upitati za takve artikle
2013 05 06
i ja sam to mislila do pred par dana, poslala sam curu poruku za haljinu koja je bar tjedan dana bila u najpopularnijima i rekla je da sam prva koja se javljam. i sad imam najpopularniju haljinu na krpicama [:hihot]
2013 05 06
Neke korisnice ne zele oznacit svoje artikle kao "prodano" jer se nalaze medju najpopularnijima i kao da privuku ljude [:znoji]
2013 05 06
ja već počinjem vjerovati da se ti artikli niti ne prodaju, da su tu samo za reklamu [:hihot]
2013 05 06
aaa tako znaci hahahhaaa zanimljivo!! hvala na informacijama
2013 05 06
ja sam se tako javila nekim curama a one meni da prodano haha strasno [:hihot]
2013 05 06
rea, pa nije ni to iskljuceno.... [:hihot] [:hihot]
2013 05 06
no krasno, znaci tako za reklamu, a svejedno im se ljudi slabo javljaju
2013 05 06
Ja imam 2 popularna artikla, ali nejde prodaja :/
2013 05 06
moze bit da si same refreshaju stranicu s artiklom kako bi imale sto vise pogleda i tako spale u one najpopularnije..
2013 05 06
pa većina tih artikala je prodana kad pitaš [:kesi] a nikako da ih obrišu, a iz svakog drugog artikla viri neki komad mesa prodavačice [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 05 06
samo treba staviti bijele starke ili michael kors sat (jeftino naravno) i da vidite kako ćete biti među najpopularnijim [:smije] [:smije] čast iznimkama, ali većina takvih je tu za reklamu (nedostupne, prodane, rezervirane bla bla bla)
2013 05 06
[:vrti] cemu jednostavno kad moze komplicirano.... ja bih rado neke od tih artikala
2013 05 06
1 2