Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zna li itko :(?

> AndreaAlagic: > Ništa, lipe moje... Valjalo bi poradit na propagandi "Ako muški mogu podrigivat i češat dupe u javnosti, možemo i mi smrduckat pod pazuhom". 😀 > Eto, taman zauzela horizontalni položaj i Gita mi se usrala u ćeif spominjanjem treninga... Podsjetivši me da svoj uspješno odgađam od jutros. 🐷 :') :') :')
2018 03 31
> gitadevi: > Najprije ću probati špricati s tim nečim. AKo ne ide, onda ću probati s perilicom, dašta. Sjediti ću pred njom, gledati kako se bubanj okreće i gristi nokte ,:( Pa u principu nemaš kaj izgubiti. Ovakvu je sigurno nećeš nositi, a iz perilice će ti izaći ili nosiva ili nenosiva kao i sada. Situacije u kojima se nema kaj izgubiti zapravo su blagoslov za neodlučne overanalizatore <3
2018 03 31
Hehehehe, uvijek je smrdljivu mogu prodati na Krpicama :') :') :')
2018 03 31
A i to, da. Naravno. Sve mi neugodno kako to nisam prva predložila. :'(
2018 03 31
Probajte ju oprati na 30. Ne preporucavaju se ni kaputi pdati u perilici,pa ja operem na 30 i nista mu ne bude.
2018 03 31
A da ju krkneš u međik Douglas vrećku? Izvadiš ju kad ono...oriđiđi krzno. 🤷
2018 03 31
> AndreaAlagic: > A da ju krkneš u međik Douglas vrećku? Izvadiš ju kad ono...oriđiđi krzno. 🤷 :') :') :') To bi sigurno upalilo, nema dvojbe.
2018 03 31
Ja pak predlažem ručno pranje, dakle namakanje u toplom tekućem deterdžentu. Imala sam bundu koja veličinom i težinom nije stala u nijednu veću kantu za robu koju inače koristim za namakanje robe, pa sam je oprala u dezinficiranoj kadi. Potopila cijelu i ostavila 4-5 sati, podstavu pod pazuhom možete dodatno istrljati nakon namakanja....nakon tuširavanja bunde ostavila sam je da se iscijedi a zatim sušila vani na zraku na vješalici..sušenje je potrajalo ali je rezultat bio odličan, dlake nisu bile slijepljene jer sam ih 'odigla' u suprotni smjer tijekom sušenja na suncu, a zatim po sušenju i prošla fenom te očetkala.....ja inače vjerujem u kvalitetnije pranje ručnim putem u odnosu na perilicu, tako da, to je moj savjet....
2018 03 31
jel bi možda pomoglo kad bi se na mjesta ispod ruke prije pranja stavi soda bikarbona? Možda kao pasta, soda+ voda pa da malo odstoji?
2018 03 31
Moj glas ide ručnom pranju ćifutpazušnih dijelova-sapun, čak u kombinaciji s detrdžentom za suđe. Soda bikarbona je i meni pala na pamet..
2018 03 31
Gita probaj taj dio ispod ruku natopiti malo sodom bikarbonom. Sara dobro kaže.Napravi kao pastu i natrackaj i neka ti odstoji. Iza toga lagano isperi. Znam da ništa ne ubija smradove kao soda bikarbona a neće oštetiti. Ja sodu koristim umjesto dezodoransa i nema šanse da se usmrdi majica ili da se uopće osjeti smrad znoja.
2018 03 31
Sad smo stvarno sve predložile ,:) Možda da probaš sa mravljom kiselinom ili izrezati te upitne dijelove? Od tog će nestat 100%!
2018 03 31
Pozz,ako je mozete oprati u masini na lagano dodajte u ladicu malo bijelog octa.Ja svojem sinu tako perem sinteticke stvari za nogomet.Ako perem normalno bez octa ostaje miris znoja. Miris ce ishlapiti kad se osusi ,ne morate se toga bojati😁
2018 03 31
Kako sam u svemu gdje je to moguće poklonik prirodnih sredstava i postupaka, probati ću najprije sodom bikarbonom, koja mi je i samoj prva pala na pamet, jer je koristim i kao dezić i za uklanjanje neugodnih mirisa iz tenisica, pristupnih cipela i penjačica.........Bog je blagoslovio! Ne bude li upalilo kreće rafalno špricanje DMovim textilefrischerom u dvije ture. Ako ni to ne upali , bunda ide u mašinu na pranje i ispiranje u octu. Javiti ću rezultate, možda budu korisni još nekome. Svima puno hvala na savjetima i dobroj volji :")
2018 03 31
Hej, Gito, ako ništa ne uspije možeš promijeniti podstavu ako nije skroz onako ušivena...bila sam mijenjala podstavu na jednoj jakni, sva se bila potrgala, žena mi naplatila 50 kn, a dok kupiš svamoguća sredstva to te isto neće doći džaba Također nije preporučljivo pri pranju sintetičke sportske odjeće stavljati omekšivač, to su mi prvi put rekli u Igglu šport dućanu...omekšivač zatvara pore a poanta je da se u toj odjeći znojite i da se brzo suši na vama, pamuk je puno ugodniji ali smo predugo mokri ...pa od tada ne stavljam omekšivač...također odjeća zna smrditi nakon tekućih deterdženata, s praškastim deterdžentima puno je bolje stanje...
2018 03 31