Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zna li itko :(?

Tako je. Omekšivač na sintetiku ni slučajno, a pogotovo na odjeću s membranama tipa Goretex. Isto vrijedi i za jakne punjene perjem.
2018 03 31
> sanjaurban: > Hej, Gito, ako ništa ne uspije možeš promijeniti podstavu ako nije skroz onako ušivena...bila sam mijenjala podstavu na jednoj jakni, sva se bila potrgala, žena mi naplatila 50 kn, a dok kupiš svamoguća sredstva to te isto neće doći džaba > Također nije preporučljivo pri pranju sintetičke sportske odjeće stavljati omekšivač, to su mi prvi put rekli u Igglu šport dućanu...omekšivač zatvara pore a poanta je da se u toj odjeći znojite i da se brzo suši na vama, pamuk je puno ugodniji ali smo predugo mokri ...pa od tada ne stavljam omekšivač...također odjeća zna smrditi nakon tekućih deterdženata, s praškastim deterdžentima puno je bolje stanje... Ušivena, ušivena..... i još dugačka do pola listova ,:( .Već sam jednom mijenjala podstavu na dugom kaputu - 150 kn platila. Istinita je ta priča o nepoželjnom omekšivaču pri održavanju sportske odjeće.
2018 03 31
> gitadevi: > Najprije ću probati špricati s tim nečim. AKo ne ide, onda ću probati s perilicom, dašta. Sjediti ću pred njom, gledati kako se bubanj okreće i gristi nokte ,:( Jel imate kratko pranje na mašini? Ja imam od 15 min.. probajte pazuhe prije nego što stavite u mašinu,onako dobro izrifljati 😂 s tekućim deterdžentom,pa ju onda staviti u mašinu. I osušiti na radijatoru,i svako malo dok se bude sušila protresti u svim smjerovima...tako ja radim.. i ne slijepe se dlačice..isto i s prenatim jaknama,fino se sve opet napuhne,samo dobro morate protresti... 😉
2018 03 31
Tralalalalaaaaaa :") :") :) :) :) ;) o:) 8-) 8-) !!! Što u prijevodu s euforičnog znači - bunda je spašena! Kako u trenutku odluke u kući nije bilo ni trunke sode bikarbone (osim u muževim gojzama :s ), krenula sam s onim DM-ovim špric-špric nečim, kako mi je i preporučeno: jedno špricanje, sušenje, drugo špricanje, sušenje.....rezultat polovičan :/ , pomak , ali nedovoljan. Prema preporuci u tom je trenu trebalo bundu ubaciti u perilicu, ali, kako je muž upravo dovukao novi kontingent sode bikarbone, pokušala sam s njom - gusta pasta, nanošenje širokim kistom na inkriminirane dijelove, zaboravljanje tijekom noći i otresanje i lagano četkanje ujutro - žao mi je što nisam fotkala naopako izvrnutu bundu s bijelim potpazušjima, kao spremnu za brijanje. Rezultat - velilčanstven! Ni s od smrduca!!!! Jaaaaaaaako sam sretna i zahvalna na svem sugestijama :") :") :")
2018 04 02
Ajmo sada sliku na sunce....te muke vrijedne krasotice :")
2018 04 02
Tko ono reče da je forum zlo kad je krcat edukativnim sadržajima?! Odlično!
2018 04 02
Bravo za sodu bikarbonu! Korisna za sve i svašta :)
2018 04 02
Soda bikarbona je kućanstvu što je nivea krema tijelu- od glave do pete :D Sad smo svi naučili novi trik, zatrebat će kad tad! :")
2018 04 02
> SaraKedavra: > Soda bikarbona je kućanstvu što je nivea krema tijelu- od glave do pete :D > Sad smo svi naučili novi trik, zatrebat će kad tad! :") I soda je za tijelo, za pranje kose uz ocat :) Odlična❤
2018 04 02
Može ukratko onda još jednom korak po korak, da rezimiramo (također smatram temu vrlo edukativnom). Zahvaljujem unaprijed!
2018 04 02
Ne znam kako bih kraće ni rezimirljivije nego u prethodnom postu :/
2018 04 02
> hulalula: > > SaraKedavra: > > Soda bikarbona je kućanstvu što je nivea krema tijelu- od glave do pete :D > > Sad smo svi naučili novi trik, zatrebat će kad tad! :") > I soda je za tijelo, za pranje kose uz ocat :) Odlična❤ I umjesto dezića. I za zubiće, s vremena na vrijeme. I za u kolače. I za voće i povrće prati.Blagoslovljena!
2018 04 02
Nejasno mi je djeluje li soda u kombinaciji s tim DM špricalom ili je sama soda učinila čudo. Zato pitam za jasne korake bez muževih gojzerica i sl. Tema je poučna i fali joj kratki rezime. No nema veze, nije moja tema ;)
2018 04 02
> gitadevi: > > hulalula: > > > SaraKedavra: > > > Soda bikarbona je kućanstvu što je nivea krema tijelu- od glave do pete :D > > > Sad smo svi naučili novi trik, zatrebat će kad tad! :") > > I soda je za tijelo, za pranje kose uz ocat :) Odlična❤ > I umjesto dezića. I za zubiće, s vremena na vrijeme. I za u kolače. I za voće i povrće prati.Blagoslovljena! :") :")
2018 04 02
Sodu mazem po sebi a sad cu morati i oko sebe :) Hvala,bas mi je trebalo!
2018 04 02