Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zna li itko :(?

Jako lijepa bundica Gita, vrijedilo je pomučiti se :")
2018 04 03
> supermamica: > Jako lijepa bundica Gita, vrijedilo je pomučiti se :") Je l' da :") ?
2018 04 03
Je, je, baš je lijepa....volim bunde, kratke, duge, jednobojne, šarene, eko, pravo krzno (znam, znam, grozna sam), klasične, moderne.... Ne znam te, ali mi baš nekako djeluje spojivo sa tobom :")
2018 04 03
> supermamica: > Je, je, baš je lijepa....volim bunde, kratke, duge, jednobojne, šarene, eko, pravo krzno (znam, znam, grozna sam), klasične, moderne.... > Ne znam te, ali mi baš nekako djeluje spojivo sa tobom :") Da znaš kako divno ide na visoke Marte! A na zlatne air force! Trash je moje srednje ime :D
2018 04 03
Onda si ti kao i ja...mene muž zove svraka....samo da svjetluca, bliješti... :') :') ...i naravno nespojive kombinacije 8-)
2018 04 03
Da malo podignem temu i obavijestim zainteresirane....sinoć isprobala Gitin recept na četiri smrdljive majice od sina...namazala pazuhe majica gustom pastom sode bikarbone, ostavila preko noći, jutros oprala i smrduckanje nestalo :") Sad još samo da vidim kako će se ponašati kad ih sin prvi puta obuče... A radi se o kvalitetnim i poprilično skupim majicama :@
2018 05 25
Jeeeeeee :")
2018 05 25
1 2 3 4