Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure molim pomoc!!

Cure molim Vas pomoc, ne znam ni sama sto da radim.. kupila sam cizmice za 30 kn plus postarina 20.. naravno da sam svjesna da su cizmice nosene i da za tu cijenu ne mogu dobiti savrsene cizme, ali nisam ocekivala ni doslovno nesto za smece. Pitala sam prodavacicu za sva ostecenja i rekla je da su cizme nosene i imaju tragove nosenje sto mi je jasno, al je rekla da drugih ostecenja nema i napisala je nemaju rupe niti ista slicno ( cizme su odljepljenje pa ako to nisu rupe onda ne znam) .. ovako prilazem slike kakve sam cizme dobila. Jedino sto se na slikama ne vidi kako je ova cipka cijela zmazana. Dosle su zmazane, pune narancastih flekova, odljepljene, na jednoj je iza ogromna hrpa ljepila sto su vjerojatno ljepljene naknadno, jedna je naprijed skroz zguzvana i unistena.. cizme su nenosive. Prodavacica ne vrsi povrat sto joj pise u profilu, a na moje poruke mi je napisala da trebam uvijek trazit PUNO dodatnih slika. I rekla je ih je skupo platila. I jos je navela da je ovo stranica s nosenim stvarima. Znaci brani se s tim sto je noseno i sto sam jeftino prosla.. to za mene nije nikakav izgovor nekom poslati smece.. i rekla je ako sam jako razocarana nek ih prodam dalje.. ja ih nikom nebi poklonila kamoli prodala.. trazim vasu pomoc jer nezz sta da radim, jos joj nisam ostavila negativnu jer zena ima 200 pozitivnih i osjecam se lose ostavit joj prvu negativnu i inace nisam takva i jako mi tesko pada nekom ostavit negativnu i puno negativnih koje sam trebala ostavit sam jednostavno presutila.. ne znam sta da radim sta bi vi napravile na mom mjestu? I rekla je nek ih probam oprat.. znaci po njenom misljenju je ok nekom poslat zmazano i unisteno zato sto je kao taj neko platio to samo 30 kn i pt 20? I znam da ako ostavim negativno, vjerojatno ce mi ju iz bijesa vratit nazad, a ja sam nova ovdje i ne ttebaju mi negativne. Stavit cu slikee sad.
2018 04 17
Ako čizme ne izgledaju kao na slikama u oglasu, ostavi joj negativnu i reci joj da ćeš njene podatke stavit na crnu listu pa ubuduće tko bude guglao njeno ime, vidjet će kakva je uvaljivačica.
2018 04 18
To koliko ste platili cizme uopce nije bitno, bitno je da je gospođa poslala cizme sa rupama i prljave. Ja bi joj ostavila negativnu bez razmisljanja. I nije u redu da se negativne presucuju kao sto ste rekli da ste do sada izbjegavali ostavljati negativne, zato se nazalost i desavaju stvari kakve se desavaju na krpicama i ima sve vise prevara :/
2018 04 18
U oglasu su slikane tocno onako da je sakriveno na njima sve lose.. presutila sam negativne jer eto osjecam se lose to stavljat i uvijek sam prihvatila isprike prodavacica i prihvatila te njihove izgovore kao nisam vidjela nisam ovo nisam ono... ali ove cizmice su me toliko uzrujale. Evo to se desilo prije 3 dana , ja jos ne prestajem razmisljat o tome ... i tolko se dvoumim izmedu te negativne jer ne mogu vjrrovat da neko nakon tih 200 pozitivnih posalje ovakav artikl
2018 04 18
To sto ima 200 povratnih vam ne mora biti bed da ostavite negativnu. Nazalost imali smo negdje prije isto situaciju sa nekom koja je imala puno povratnih i poslala nesto lose.. ne sjecam se dobro.. mislim da se ipak trebao naglasiti svaki nedostatak nema veze sto kostaju 30kn
2018 04 18
Nekome je i 30 kn puno....novce niste na cesti nasli.Po meni bi trebali dobiti povrat novaca.Iskreno ja ovakve stvari stavljam pokraj kontenjera,ne poklanjam i ne prodajem dalje.
2018 04 18
I 30 kn je puno u danasnje vrijeme,doduse kako kome, vi jos i plus postarinu.. Oprostite ali ja ne razumijem zasto se vi lose osjecate ako bi ostavili negativnu? Mislite da se ona osjeca lose poslavsi takav artikl..ne,nego ju nije briga.. To je samo moje misljenje et, nadam se da ce vam ipak vratiti novac, sretno i bez sikiracije..
2018 04 18
Ja takve stvari bacim u smece. J***m ti 30 kn i ovakvo ponasanje!
2018 04 18
Stranica s nošenim stvarima izlika joj je da uvali smeće :O Molim te na sunce s profilom da izbjegnem ovu "šta ti oš za 30kn?" prodavačicu, hvala :)
2018 04 18
> Lor234: > trazim vasu pomoc jer nezz sta da radim, jos joj nisam ostavila negativnu jer zena ima 200 pozitivnih i osjecam se lose ostavit joj prvu negativnu i inace nisam takva i jako mi tesko pada nekom ostavit negativnu i puno negativnih koje sam trebala ostavit sam jednostavno presutila. Što očekuješ kad ni sama ne ostavljaš negativne? što je rekla kristinafloka, njih treba to dirat ne tebe...Zamisli, možda je još cura prije tebe zavalila, ali i njima je bio bed ostavit negativnu, pa je zavaljala tebe...da je imala koju negativnu, ti ne bi od nje kupila, kužiš...upravo tom služe negativne. E da, i ak ona tebi ostavi, admin briše te osvetničke negativne. U svaklom slučaju, ne odustaj od svojih novaca i stavi guju na crnu listu da se ovo nikom poslije tebe više ne desi, bar od te dotične
2018 04 19