Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Jesam li jedina...

Još uvijek ne mogu staviti niti jednu sliku na oglas a da ona bude vidljiva. Ovo traje već više od mjesec dana...svaki dan pokušavam u nadi da ću uspjeti...ali ništa! Koliko vidim drugi bez problema objavljuju. Što da radim? 😥😥😥😥
2018 04 19
Jeste li pokusali smanjit velicinu i kvalitetu fotografije? Meni nece stavit kad su mi fotografile dobre kvalitete,pa stavljam na losiju i sve ide bez problema... Probajte.
2018 04 19
Meni ide bez problema... Isto preporučujem da pripazite na veličinu fotografije, mogu biti do 2 MB...
2018 04 19
> OzanaP: > Jeste li pokusali smanjit velicinu i kvalitetu fotografije? > Meni nece stavit kad su mi fotografile dobre kvalitete,pa stavljam na losiju i sve ide bez problema... > Probajte. Hvala puno....kad smanjim sliku ide :)
2018 04 20
ToolWiz Photos aplikacija... Mjesecima ju koristim za smanjivanje fotografija i odlična je. ☺️
2018 04 21
> FashionFrique: > > OzanaP: > > Jeste li pokusali smanjit velicinu i kvalitetu fotografije? > > Meni nece stavit kad su mi fotografile dobre kvalitete,pa stavljam na losiju i sve ide bez problema... > > Probajte. > Hvala puno....kad smanjim sliku ide :) Super!!!!!
2018 04 22