Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pištanje pri izlazu iz trgovine!!

Kupila sam cipele u outletu i rečeno mi je da će možda negdje pištat zbog koda koji ima u peti cipele, ali da oni to ne mogu maknut (kod njih na izlazu nije pištilo) i sve ok, dok nisam otišla u drugu trgovinu i odmah je zapištilo, radnice sletile na mene i tako ja njima objašnjavam da sam im tek kupila i račun pokazujem.. zanima me jel se može negdje uklonit taj kod sa odjeće obuće?
2018 04 25
Muller, neka ti provuku cipele preko skenera na kasi. Ili pokusaj pritisnuti unutrasnjost cipele, radila sam u ducanu s cipelama i mi smo tako znali "ubit zuju".
2018 04 25
e super hvala na odgovoru, probat ću pritisnut tu unutrašnjost, pa ako ne bude htjelo pitat te u mulleru, ako budu htjeli uopće to uradit... ,:(
2018 04 25
Moja sestra je jednom u Stradivariusu kupila novcanik, provukli su ga tamo vec, na blagajni, da ne zuji jer se kod nalazio unutar novcanika, u podstavi usiven. I tako u svakoj trgovini je pistalo, i pri ulasku i izlasku. Svako malo je nosila da to provuku opet preko blagajne, al dzabe. Na kraju ga je bacila, niti 2-3 tjedna nakon kupovine. Sretnoo!
2018 04 25
> Marina1312: > e super hvala na odgovoru, probat ću pritisnut tu unutrašnjost, pa ako ne bude htjelo pitat te u mulleru, ako budu htjeli uopće to uradit... ,:( Ma mislim da ne bi trebalo bit problema.
2018 04 25
Meni je jednom kožna jakna iz Modiane propištala na ulazu u parfumeriju i to nakon godinu dana :D
2018 04 25
mene odmah sramota onih pogleda prodavačica i ljudi okolo :| valjda ću riješit problem u nekoj trgovini već, ako budu htjeli
2018 04 25
Meni jakna iz Bershke pistala u Plodinama i tak se sjatili oko mene,tak sam bila ljuta.I ispostavilo se da u jakni u rukavu unutra bio onaj kod zaljepljen kao na sminki.I u H&M-u uvijek zaborave aparat onaj na carapama skinut i svaki put pistim.Vec sam luda na to i zenama na blagajni solim pamet oko carapa.😂😂😂 Stvarno svaka zaboravi to maknut,al svaka.Kupila sam u 2 mj 3x seta carapa i nijedna to nije maknula nek sam joj morala to navest da makne.Inace bi pistala ko luda.Mahhh 😑
2018 04 25
dešavalo mi se pri kupovini torbi u bershki, isto par puta neugodno zazujalo dok nisam otkrila ušiven taj pištavi vrag unutar podstave -.- Ja sam skidala i ponovno našivala podstavu da bi izvadila to govno...ali zmučilo mi se, sad uvijek pipam po unutrašnjosti i ako ima, nema šanse da bih kupila...
2018 04 25
Meni fiksni aparatic svira u Konzuma i Stradivariusa 😂
2018 04 25
Ajme takodjer!!! Nakon 1000 neugodnih situacija, unutar podstave novcanika kupljenog u Bershki nalazio se taj plastican kod, koji sam mogla ukloniti tek nakon sto sam rasparala sav i odlijepila ga. > supergirlR31: > dešavalo mi se pri kupovini torbi u bershki, isto par puta neugodno zazujalo dok nisam otkrila ušiven taj pištavi vrag unutar podstave -.- > Ja sam skidala i ponovno našivala podstavu da bi izvadila to govno...ali zmučilo mi se, sad uvijek pipam po unutrašnjosti i ako ima, nema šanse da bih kupila...
2018 04 25
> Meeery97: > Meni fiksni aparatic svira u Konzuma i Stradivariusa 😂 Haha...ma jel to moguće? Nekad sviram i ja - isto imam fiksni apartić,nisam mislila da je zbog toga...
2018 04 25
> KreativnoSelo: > Moja sestra je jednom u Stradivariusu kupila novcanik, provukli su ga tamo vec, na blagajni, da ne zuji jer se kod nalazio unutar novcanika, u podstavi usiven. > I tako u svakoj trgovini je pistalo, i pri ulasku i izlasku. Svako malo je nosila da to provuku opet preko blagajne, al dzabe. Na kraju ga je bacila, niti 2-3 tjedna nakon kupovine. Sretnoo! To se i meni dogodilo, s novčanikom iz Pull and beara, ali nakon godinu dana je pistao u dućanima s jačim tim aparatom na ulazu. Pa sam nekako slomila tu zuju unutar novčanika.
2018 04 25
> rosalie: > > KreativnoSelo: > > Moja sestra je jednom u Stradivariusu kupila novcanik, provukli su ga tamo vec, na blagajni, da ne zuji jer se kod nalazio unutar novcanika, u podstavi usiven. > > I tako u svakoj trgovini je pistalo, i pri ulasku i izlasku. Svako malo je nosila da to provuku opet preko blagajne, al dzabe. Na kraju ga je bacila, niti 2-3 tjedna nakon kupovine. Sretnoo! > To se i meni dogodilo, s novčanikom iz Pull and beara, ali nakon godinu dana je pistao u dućanima s jačim tim aparatom na ulazu. Pa sam nekako slomila tu zuju unutar novčanika. Isto i meni s novcanikom iz Stradivariusa. Ali tek nakon cca 1,5 godine. U svakom ducanu sam pistila da me bilo sram ici po ducanima. I nikako otkriti u cemu je problem. Sasvim slucajno sam preslagivala novcanik i taj plasticni dio je bio ispod materijala (jer je novcanik bio prekriven nekim svilenim materijalom). Morala sam napraviti rupu da bih to izvadila. Nakon toga sam ga mogla (a i jesam) baciti u smece 😑 Ocito se isti problem desava u tih par trgovina poput Berskhe, Stradivariusa itd, hmm...
2018 04 25
Bershka, Stradivarius, Zara, Pull&Bear sestrinske su firme i imaju isti princip zuji i/ili ušivnih alarma... Radila sam tamo i sjećam se da je bilo cura koje su jednom mjesečno dolazile da im demagnetiziramo novčanike ili slične stvari... Napravi se i opet za mjesec dana počne zujat. Što će reći, ako zuji i dalje, škare i vadite to malo zujavo, ali dobro skriveno govno, jer ga (očito) ništa drugo ne može ubiti. 🙂 Isti sam problem imala sa Zarinom kožnom torbom... Ali bila mi je previše draga da bih ju bacila pa sam godinama na ulazu u trgovine znala reći: "Zujat ću, nisam kradljivac." 😀
2018 04 25
1 2