Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

I tako se i ja opekla...

> sonja90: > Nebi se iznenadila da se zensko sluzi njegovim podacima. > Koji jos muskarac ma kako feminiziran bio koristi Fix plus :/ Mozda sam opet staromodna ali meni to smrdi na zensku osobu. > Jeste ga kontaktirali na FB ili neku dr.drustvenu mrezu? Sonja definitivno je muško, imam 2 broja njegova, mail i sve podatke, nisam ga kontaktirala na fejs jer ionako na whatsapp odgovara na svaku prijestupnu tj. više ni ne odgovara a otkad je prevario i drugu curu ne logira se ni na krpice
2018 05 08
Ajme meni! Pa kak se sjetio fix plus smiksat?! To je namjerno, smisljeno onak 1000000 posto!
2018 05 08
> supermamica: > Kakav je Chanel Boy? :') :') > I gdje da idem tu ljepotu pogledati? Radi na trgu u mulleru 😁
2018 05 08
> andrejama: > > supermamica: > > Kakav je Chanel Boy? :') :') > > I gdje da idem tu ljepotu pogledati? > Radi na trgu u mulleru 😁 Imamo jednog u avenue mollu, muller, Chanel Boy ® 🙌🙌🙌
2018 05 09
Ima jedan i u WEst gateu :-)
2018 05 09
Ima li pomaka Ivancice?
2018 05 11
> iraira: > Ima li pomaka Ivancice? Pa baš i nema.. Definitivno ne želi uplatit dok ne pošaljem, ova cura što mi se javila će mu poslati sapunicu natrag pa ću i ja etui u ponedjeljak, svakako mi ne treba, pa ćemo vidjeti
2018 05 12
Uvijek ostaju opcije vrata i mup;)
2018 05 12
Opa... Momak je obrisao sve artikle s profila. A zaradio je i još jednu negativku baš zbog epskog artikla... Silno ga je razljutilo što smeće od etuia nije brže bolje mogao uvaliti curi koja se prije vas javila, pa ju sav uvrijeđen kaznio negativnom. Kakva lakrdija od tipa.
2018 05 13
A zasto korisnica koja je kupila Fix plus nije ostavila negativnu ocjenu? Bar to moze...
2018 05 13
> sonja90: > A zasto korisnica koja je kupila Fix plus nije ostavila negativnu ocjenu? Bar to moze... Neznam ja sam joj napomenula, ali valjda misli da će riješiti s njim...
2018 05 14
Pozdrav, samo da se javim.... dotični Domagoj Bahunek iz Varaždina (trenutno je u Zagrebu) mi je prodao sapunicu koja je trebala biti Mac fix plus... imam već dva Mac-a fix plusa doma, i znam kako izgledaju... kod ovog je voda bila mutna... i definitivno je imao puno jači miris parfema... tako da je očito prava tekućina od Mac-a izlijana iz bočice, i unutra je stavljena kombinacija vode,sapunice i parfema. Nažalost, ja sam taman primila svoj paket, kad je Ivancica333 napisala svoj negativan komentar... odmah sam išla provjeriti proizvod... I eto, do sada smo se natezali za vraćanje novaca.... konačno sam dobila natrag svoje novce... s time da sam njemu vratila njegovu sapunicu... Nadam se da ju neće sad opet pokušati prodati sa novim profilom na krpicama... :-/ Vidim da mu je profil blokiran, pošto ovo prvi puta radim... samo neka me netko uputi dali trebam još nešto napraviti :)
2018 05 15
Hvala Sonja. Ah... kaj da velim... nemam rijeci... imala sam srece zbog povrata novaca... Ali ostao mi je gorak okus u ustima. :s
2018 05 15
1 2 ... 5 6 7