Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

I tako se i ja opekla...

> ProdajaRobeKz: > Na fejsu mu piše da je iz Varaždina,živi u Zagrebu,studira u Rijeci... A muljari po Krpicama :-)
2018 05 02
> Aveira: > Meni i dalje nije jasno zasto mu nisi rekla da ces prijavit muriji da ti je prodao to smece. Cisto sumnjam da se ne bi usrao i vratio pare bez natezanja, deriste bahato. Imala sam i ja jednu situaciju gdje je frajer imao putra na glavi i dobro je to znao, cim sam spomenula muriju, odmah je poceo drukcije pjevat, iako se u pocetku bahatio. Vjeruj mi, nitko od tih foliranata se ne zeli petljat s murijom. Zaprijeti mu vec jednom! Neces valjda dopustit da malo neodgojeno smece diktira sto ces i kako ces, nakon sto te preveslao? Ma nema potrebe se prijetiti, ja sam mu već rekla koje su posljedice.. Čekam do petka da vidim hoće li izvršiti svoj dio dogovora, živo me zanima, ako ne izvrši lako ćemo dalje.. Ja dokaze da me je prevario imam, adresu imam, fakultet sam saznala a i oduvijek sam bila jako maštovita.. Na ovome sigurno neće ostati, bilo bi mu stvarno pametno riješiti ovo ljudski, priliku sam mu pružila, hvala vam cure na pomoći i savjetima i naravno da ću vas obavijestiti kako se situacija rasplela
2018 05 02
I ako nisi - posalji mu link na temu.
2018 05 02
Tako treba, izboriti se do kraja 👏
2018 05 02
> iraira: > I ako nisi - posalji mu link na temu. Jesam Iraira čim sam ju otvorila
2018 05 02
Ima li pomaka? Sry ako sam dosadna, ali istinski navijam za sretan ishod :")
2018 05 04
> iraira: > Ima li pomaka? > Sry ako sam dosadna, ali istinski navijam za sretan ishod :") Uplatio je jučer pola koliko vidim, ja bi trebala u ponedjeljak poslati nazad artikl da uplati ostatak
2018 05 06
> ivancica333: > > iraira: > > Ima li pomaka? > > Sry ako sam dosadna, ali istinski navijam za sretan ishod :") > Uplatio je jučer pola koliko vidim, ja bi trebala u ponedjeljak poslati nazad artikl da uplati ostatak Meni je to s pola-pola toliko mutno da ne znam što bih rekla..
2018 05 06
> Tamara5485: > > ivancica333: > > > iraira: > > > Ima li pomaka? > > > Sry ako sam dosadna, ali istinski navijam za sretan ishod :") > > Uplatio je jučer pola koliko vidim, ja bi trebala u ponedjeljak poslati nazad artikl da uplati ostatak > Meni je to s pola-pola toliko mutno da ne znam što bih rekla.. Ma i meni, neznam.. Nisam pametna.. 😐
2018 05 06
Posalji mu kutiju i dustbag..a kad vrati ostatak onda mu tek posalji ostalo.
2018 05 07
> AnaBrajkovic: > Posalji mu kutiju i dustbag..a kad vrati ostatak onda mu tek posalji ostalo. Slažem se sa Anom -kad mu vratiš sve teško da ćeš dobiti ostatak novaca,sudeći po njegovom ponašanju.A nećeš imati dokaz da ga prijaviš za kopiju .
2018 05 07
Šlag na tortu -javila mi se cura kojoj je poslao vodu i sapunicu u bočici od Mac Fix plusa... Jadno da nemože jadnije...
2018 05 08
Nebi se iznenadila da se zensko sluzi njegovim podacima. Koji jos muskarac ma kako feminiziran bio koristi Fix plus :/ Mozda sam opet staromodna ali meni to smrdi na zensku osobu. Jeste ga kontaktirali na FB ili neku dr.drustvenu mrezu?
2018 05 08
> sonja90: > Nebi se iznenadila da se zensko sluzi njegovim podacima. > Koji jos muskarac ma kako feminiziran bio koristi Fix plus :/ Mozda sam opet staromodna ali meni to smrdi na zensku osobu. > Jeste ga kontaktirali na FB ili neku dr.drustvenu mrezu? Eh sonja nisi ti vidjela šanel boya kod nas u zg u mulleru radi, kad to vidiš, onda si definitivno sve vidjela 😁
2018 05 08
Kakav je Chanel Boy? :') :') I gdje da idem tu ljepotu pogledati?
2018 05 08
1 2 ... 4 5 6 7