Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

I tako se i ja opekla...

> ivancica333: > > AndreaAlagic: > > Ivančice, ima li ikakvih novost? Jel se oglasio gospo'n u usponu? > Javio se da mu pošaljem artikl prvo pa da će vratiti novce kao da sam ja prevarant u ovoj priči... Ali tako ću i napraviti jer mi svakako netreba a meni je savjest čista.. On će vama poslati novac nakon što mu vi prvo pošaljete artikl? Nakon što vam je podvalio fejk smeće? Pa u kojoj galaksiji toga ima?! Nemojte pristati na to ni u ludilu, ako vas je zavaljao prvi put za tolike novce, ništa ga ne sprječava da to uradi ponovo.
2018 05 02
> AndreaAlagic: > > ivancica333: > > > AndreaAlagic: > > > Ivančice, ima li ikakvih novost? Jel se oglasio gospo'n u usponu? > > Javio se da mu pošaljem artikl prvo pa da će vratiti novce kao da sam ja prevarant u ovoj priči... Ali tako ću i napraviti jer mi svakako netreba a meni je savjest čista.. > On će vama poslati novac nakon što mu vi prvo pošaljete artikl? Nakon što vam je podvalio fejk smeće? Pa u kojoj galaksiji toga ima?! > Nemojte pristati na to ni u ludilu, ako vas je zavaljao prvi put za tolike novce, ništa ga ne sprječava da to uradi ponovo. Htjela sam pristati i sad skužim da mi je dao čakovečku adresu i drugi broj a tisak u zg, valjda nije računao da kad šalje tiskom i najavljuje paket i meni dođe mail s njegovim PRAVIM brojem i zagrebačkom adresom, mislim strašno!!! Čemu sad davanje drugih podataka računajući da nemam prave koji su mi došli u tisak najavi, ali bitno da imam adresu to je zgodna stvar, e sad sam već ljuta....
2018 05 02
A paket mi poslan iz Zg i zagrebačka adresa 😑
2018 05 02
> ivancica333: > A paket mi poslan iz Zg i zagrebačka adresa 😑 Osim što je folirant, izuzetno je bahat. Meni ovo liči kao da je frajer bijesan i ljut što ste provalili da je etui fejk. Jer, realno, pitanje je koliko djevojaka prije vas to nije shvatilo i bubnulo mu pozitivnu. Realno, nije nešto vele suradnji imao. Doduše, 2 adrese nebi bile problem (živi u Čakovcu, studira/radi/štoliveć u Zg) da situacija nije ovakva i da nije on taj koji se toliko bahati svojim radnim vremenom. Ja radim i po 14 sati...i koliko nas još? So what? Slanje paketa iziskuje ravno 30 sekundi, a primopredaja 5 minuta. Dobro ste rekli... Fuj. Nadam se da će bar ovaj dogovor ispoštovati do kraja...
2018 05 02
Sve skupa prestrasno, on sve zezne (tu pisem i mislim na puno gore izraze) i jos ucjenjuje. Kako ima vremena otic do tiska (poslat, podic paket), tako ima i tih 5sec za primopredaju. Cak je to krace puno nego poslati paket. Ako nije u tom i tom gradu, neka nadje nekog tko ce za njega to obaviti. I dalje mislim kako je postaja najbolje rjesenje, pa nek tamo objasnjava prebivaliste, boraviste, otkud mu fejk, zasto prodaje fejk i sve ostalo.
2018 05 02
Njegov "kraj rasprave" i zahtjev da Vam uplati polovičan iznos i izrazita nemogućnost za primopredaju dovoljan su razlog da se shvati kako njegova savjest nije bila čista, a on još uvijek mulja i patronizira Vas. Neka uplati puni iznos prije Vašeg slanja-vjerujem da mu je LV toliko vrijedan. I da je vrijedan primopredaje. A slažem se i da bi bilo zgodno da mu još netko da do znanja kako mu postupak prodavanja kopije nije dobro prošao.
2018 05 02
Nemojte pristati na njegove ucjene. Neka uplati sve, baš onako kako ste i Vi njemu. Tek tada šaljite nazad paket. A ovo sve prijavite adminici i neka ga blokira. Koji bezobrazluk...
2018 05 02
A moram mu poslat na tisak u Zagrebu a za primopredaju nek dođem u Čakovec???? Koji lažov ovo još nisam vidjela...
2018 05 02
Za lagat i varat ima vremena, a za vratit novce nema. Jako zanimljivo. Prvo neka vrati novce i to odmah, a tek onda mu vratite artikl. I ni u ludilu nemojte brisati negativnu.
2018 05 02
A i artikli su mu čudom nestali. Bit će nestali u putovanju između gradova ;)
2018 05 02
Koji mini brain lažljivi. Fuj!
2018 05 02
"Pa kad stignem uplatim sve" kaže on. Sinko mili novac koji nije tvoj (a tvoj nije dok kupac ne potvrdi da je sve u redu s artiklom) nisi smio ni za lijek koristiti. Sad se natezati 300 po 300 je li. Kako ljudima pada na pamet tako se ponašati prema tuđem novcu, postavljati svoje uvjete vraćanja?! Sramota i bezobrazluk. Sram te i stid bilo i da bar nikad više nigdje ništa ne prodao sa ovakvim stavom.
2018 05 02
kakvo mrtvo slanje icega bez prethodnog punog povrata? erm, plus postarina za povrat te nakarade. ajmo 'vako: 1) imenik.hr 2) prezime 3) filter - grad. cakovec. 4) izbor brojeva. ista adresa. zvrrrrrrrrrrrnd. more primopredaja i s mamom, sestrom, sogorom, susjedom. kaj sad. 5) optional, danevelim izborna nastava, kad vec djecacic inzistira... popikat mu sve clanove familije, pa prosirit na sve prezimenjake, pa ekipu iz kateforije lajkovaca sa sjebica mu po fb... i redom info/link na ovu temu svima. ne gine mu slava preko noci, dobice svoj rijeliti i srusice zenim sina s prvog mjesta gledanoscu. "kraj rasprave."
2018 05 02
Na fejsu mu piše da je iz Varaždina,živi u Zagrebu,studira u Rijeci...
2018 05 02
Meni i dalje nije jasno zasto mu nisi rekla da ces prijavit muriji da ti je prodao to smece. Cisto sumnjam da se ne bi usrao i vratio pare bez natezanja, deriste bahato. Imala sam i ja jednu situaciju gdje je frajer imao putra na glavi i dobro je to znao, cim sam spomenula muriju, odmah je poceo drukcije pjevat, iako se u pocetku bahatio. Vjeruj mi, nitko od tih foliranata se ne zeli petljat s murijom. Zaprijeti mu vec jednom! Neces valjda dopustit da malo neodgojeno smece diktira sto ces i kako ces, nakon sto te preveslao?
2018 05 02
1 2 3 4 5 6 7