Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

I tako se i ja opekla...

> supermamica: > Ma koje su to pi*darije?!? > Je li on vama uz ovaj fejk poslao žig i potpis stručne osobe iliti certifikat? > Punim imenom i prezimenom i svim podacima na crnu listu pa neka se sramoti maneken/fotomodel u usponu. Da da ,još joj je poslao i dustbag ,poklon uz kupnju😂😂🙄 mislim stvarno je maneken za utrpat lažnjak.
2018 04 29
A hoće on platit taj štambilj i potpis stručne osobe?? :@
2018 04 29
Najviše me živcira što je bio stalno aktivan kada smo se dogovarali, a sada kada treba vratiti novce odgovori nakon 10 sati na jednu poruku i opet se izlogira, jadno i prozirno i u svim sličnim slučajevima koje sam pratila po forumu je tako
2018 04 29
Jako tužno i ružno😐 Ne bi htijela da ispadne da mudrujem,ali šteta je da se osobno niste našli u Zagrebu i provjerili autentičnost.
2018 04 29
Ma sto ti uopce uzimas u obzir je li njemu puno ili ne???? Reci mu da ce dobit potpis i pecat od murije pa nek se dalje s njima nateze!
2018 04 29
> Aveira: > Ma sto ti uopce uzimas u obzir je li njemu puno ili ne???? > Reci mu da ce dobit potpis i pecat od murije pa nek se dalje s njima nateze! Ma to je bilo sarkastično na ono njegovo ako vam je bilo puno.. Fuj
2018 04 29
Užas!!! Naplaćivanje kutije i dustbaga??? Mislim da bih odustala od kupnje da mi netko na tu svotu još nadoda i cijenu kutije i vrećice... Koji malograđanin. Hoće li on vratiti novce ili čeka ''štambilj'' kako bi vratio novce?!
2018 04 29
> ivancica333: > > Aveira: > > Ma sto ti uopce uzimas u obzir je li njemu puno ili ne???? > > Reci mu da ce dobit potpis i pecat od murije pa nek se dalje s njima nateze! > Ma to je bilo sarkastično na ono njegovo ako vam je bilo puno.. Fuj Sve si dobro napisala. Nikakva daljnja dopisivanja, sve je jasno. Ako sutra ne vrati novce, negativna, crna lista i pravac u postaju.
2018 04 29
micek ne razmišlja da taj štambilj i potpis otvaraju vrata prijavi ili tužbi za prodaju fejkova...Eh.
2018 04 29
> iraira: > > ivancica333: > > > Aveira: > > > Ma sto ti uopce uzimas u obzir je li njemu puno ili ne???? > > > Reci mu da ce dobit potpis i pecat od murije pa nek se dalje s njima nateze! > > Ma to je bilo sarkastično na ono njegovo ako vam je bilo puno.. Fuj > Sve si dobro napisala. Nikakva daljnja dopisivanja, sve je jasno. Ako sutra ne vrati novce, negativna, crna lista i pravac u postaju. Slažem se, tako ću i napraviti..
2018 04 29
Apsolutno. Raspačavanje lažnjaka je kazneno djelo pa neka policajcima traži žig i potpis :') :')
2018 04 29
A i ovo "imam puno upita, ali ide vama jer ste baš pristojni." isto je boliglava imbecilno. Ne, momak. Upit cure ti je sjeo ko budali šamar, namirisao si da je zaista zainteresirana pa ti palo na um da bi čak i na kutiji i običnoj kesi mogao profitirati...i na poštarni, jer ono... Kad je bal, nek' je maskembal. Hebeš društvo gdje takvi uopće imaju priliku biti bilo što... u usponu.
2018 04 29
> ivancica333: > > Aveira: > > Ma sto ti uopce uzimas u obzir je li njemu puno ili ne???? > > Reci mu da ce dobit potpis i pecat od murije pa nek se dalje s njima nateze! > Ma to je bilo sarkastično na ono njegovo ako vam je bilo puno.. Fuj Prepristojna si pa nisam skontala :') Samo ti njemu lijepo priprijeti.
2018 04 29
Vec mu je trebala biti upisana negativna ocjena, nemojte cekati. Jednu je i on dao clanici koja je vjerojatno nakon suradnje blokirana, a pitanje je zasto mu nije platila? Mozda je i s njom bila slicna suradnja, da je prodao nesto slicno.
2018 04 30
> Kala09: > Vec mu je trebala biti upisana negativna ocjena, nemojte cekati. > Jednu je i on dao clanici koja je vjerojatno nakon suradnje blokirana, a pitanje je zasto mu nije platila? > Mozda je i s njom bila slicna suradnja, da je prodao nesto slicno. Evo Kala09 jesam..
2018 04 30
1 2 3 4 5 6 7