Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

I tako se i ja opekla...

Znači radi se o tome da sam nekidan kupila na krpicama lv etui za putovnicu koji je bio oglašen kao original.. Dogovor je bio brz i jednostavan, te nisam postavljala dodatna pitanja kada je sve bilo u opisu a idečko ima lijepe povratne.. Nakon pritužbe da se ne radi o originalu se dečko je negodovao i odmah se izlogirao... Uz to sve proizvod je bio oglašen kao nov i nekorišten, te idealan za poklon (što mu je u ovom slučaju i bila namjena), te mi je u porukama još napomenuo da se kutija i dustbag dodatno naplaćuju što nije bio problem ali je kutija došla flekava i pohabana... Ni to nebi bio problem da se zaista radilo o originalu, ostavila bih ga sebi, šta sad.. U nastavku prilažem slike artikla i razgovora da prosudite, a njega ću još pričekati da se javi prije Crne liste i ostavljanja negativne..
2018 04 28
Date code mi je teško slikati jer je na pregibu a radi se o 9RN60181
2018 04 28
Uzas zao mi je sto ste ovako prosli :( ali napravite sve sto vam je u moci da vam vrati novce jer cifra nije bas mala :/
2018 04 28
Ajme, 600 kuna za fejk i to pohabanu, prljavu ambalažu. Ovo dodatno naplaćivanje kutije i dustbaga ne želim ni komentirati :O :O :O Reci mu da je otvorena tema, da ćeš objaviti njegove podatke ovdje, staviti na crnu listu, adresu, ime i prezime, IBAN i sve ostalo pa neka se crveni kad ga netko potraži na internetu. Traži puni povrat novca i isto tako 20 kuna za poštarinu kad mu budeš vraćala artikl. I naravno, pošalji ga u Tisak koverti. -.-
2018 04 28
> Tamara5485: > Ajme, 600 kuna za fejk i to pohabanu, prljavu ambalažu. Ovo dodatno naplaćivanje kutije i dustbaga ne želim ni komentirati :O :O :O > Reci mu da je otvorena tema, da ćeš objaviti njegove podatke ovdje, staviti na crnu listu, adresu, ime i prezime, IBAN i sve ostalo pa neka se crveni kad ga netko potraži na internetu. Traži puni povrat novca i isto tako 20 kuna za poštarinu kad mu budeš vraćala artikl. I naravno, pošalji ga u Tisak koverti. -.- Ma ja bih prešutila i kuvertu i kutiju da je predmet bio kako treba, iako sam ga planirala pokloniti dečku, ostavila bih ga sebi i točka, ne bih se natezala.. Ali evo korisnik je opet bio ulogiran (svijetlila je kvacica) i nema odgovora..Mislim da je jasno sve.. A prodaje i Neverfull pouch, tako da cure oprez!
2018 04 28
Najprije me ubolo u oci to dodatno naplacivanje kutije i dustbaga. Pa to cak i u trgovini ide s kupljenim artiklom. Sta bi s tim da nije prodao vama? Prodavao odvojeno? "Prodajem kutiju i dustbag od vec prodanog etuia. Moze vam posluziti za ukras ili da skupljate kovanice unutra. Ili najvise prasinu, ipak je i dustbag tu". A jebate sta sve necu procitat ovde. A to sta vam je prodan fejk je suvisno iti komentirat. Svakome se moze dogodit da nenamjerno proda fejk pod original, osobiti ako se radi o osobi koja se bas ne razumi u to i vjeruje da posjeduje original, a zapravo posjeduje repliku. Ali onda se normalno,objasni, isprica i napravi povrat. A zasad ne izgleda da je to ovdje slucaj.
2018 04 28
> nefertiti111: > Najprije me ubolo u oci to dodatno naplacivanje kutije i dustbaga. Pa to cak i u trgovini ide s kupljenim artiklom. Sta bi s tim da nije prodao vama? Prodavao odvojeno? "Prodajem kutiju i dustbag od vec prodanog etuia. Moze vam posluziti za ukras ili da skupljate kovanice unutra. Ili najvise prasinu, ipak je i dustbag tu". A jebate sta sve necu procitat ovde. > A to sta vam je prodan fejk je suvisno iti komentirat. Svakome se moze dogodit da nenamjerno proda fejk pod original, osobiti ako se radi o osobi koja se bas ne razumi u to i vjeruje da posjeduje original, a zapravo posjeduje repliku. Ali onda se normalno,objasni, isprica i napravi povrat. A zasad ne izgleda da je to ovdje slucaj. Što je najgore guglala sam ime i prezime i radi se o modelu/manekenu koji se valjda pokušava probit pa će mu ovo lijepo izgledati u portofoliu, a potrudit ću se i prevesti na engleski što se dogodilo 😂
2018 04 28
> ivancica333: > > nefertiti111: > > Najprije me ubolo u oci to dodatno naplacivanje kutije i dustbaga. Pa to cak i u trgovini ide s kupljenim artiklom. Sta bi s tim da nije prodao vama? Prodavao odvojeno? "Prodajem kutiju i dustbag od vec prodanog etuia. Moze vam posluziti za ukras ili da skupljate kovanice unutra. Ili najvise prasinu, ipak je i dustbag tu". A jebate sta sve necu procitat ovde. > > A to sta vam je prodan fejk je suvisno iti komentirat. Svakome se moze dogodit da nenamjerno proda fejk pod original, osobiti ako se radi o osobi koja se bas ne razumi u to i vjeruje da posjeduje original, a zapravo posjeduje repliku. Ali onda se normalno,objasni, isprica i napravi povrat. A zasad ne izgleda da je to ovdje slucaj. > Što je najgore guglala sam ime i prezime i radi se o modelu/manekenu koji se valjda pokušava probit pa će mu ovo lijepo izgledati u portofoliu, a potrudit ću se i prevesti na engleski što se dogodilo 😂 Nadam se da će ipak pristati na povrat. Nikome ne treba javno sramoćenje. Svakako napraviti sve što je u vašoj moći 👍
2018 04 28
Ma ovo je grozno. Inzistiraj na povratu. Obavijesti ga o temi, podaci na crnu listu... Ima i ona tema o prodaji laznjaka!!!! Svugdje ga razvuci! Nek se zna da prodaje laznjake! I da se pravi grbav!!!!
2018 04 28
> rafaela1973: > Ma ovo je grozno. > Inzistiraj na povratu. > Obavijesti ga o temi, podaci na crnu listu... > Ima i ona tema o prodaji laznjaka!!!! > Svugdje ga razvuci! > Nek se zna da prodaje laznjake! I da se pravi grbav!!!! Linkala sam mu temu
2018 04 28
Ma ako treba i sa dečkom pod ruku pa kuc kuc na vrata..
2018 04 28
> hulalula: > Ma ako treba i sa dečkom pod ruku pa kuc kuc na vrata.. Joj dečko je 1,92 i kratak na fitilju pa ga ipak nebih voljela vidjeti u zatvoru zbog omota za putovnicu, vjerujte mi da mu nesmijem ni reći :')
2018 04 28
isuse, ispovraćat ću se na ovu naplatu dust baga! ISPOVRAĆAT! :s kaj se slike tiče, da, slažem se. Koliko znam, TT u Vuitton se nikad ne dodiruju/ nisu spojena slova. Koliko vidim, na njegovoj jesu.
2018 04 28
Ne mogu vjerovati da ste mu platili još i kutiju i dust bug....
2018 04 28
> SaraKedavra: > isuse, ispovraćat ću se na ovu naplatu dust baga! ISPOVRAĆAT! :s > kaj se slike tiče, da, slažem se. Koliko znam, TT u Vuitton se nikad ne dodiruju/ nisu spojena slova. Koliko vidim, na njegovoj jesu. Jedina pozitivna stvar je što se možda neće ulogirati pa ju neće moći nekom ni uvaliti ,:)
2018 04 28
1 2 3 4 5 ... 7