Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

I sto sad? Part 2

mojekrpice.hr/forum/t/157502/i-sto-sad?page=1& Nastavak na temu Naime, nakon sto je korisnica i dalje ignorirala moje poruke (među kojima je i link na prvi temu), javila se tek nakon sto sam joj ostavila negativnu - u stilu da sto sam to stavila na forum, da ona nije rekla da neće Vratiti novc ( a nije rekla niti da hoće, a bome se nije ni ispričala), da dramim kako da se radi o milijunima, a ne od 60kn. No, vrhunac svega je sto sam JA dobila negativnu od nje,a ja sam svoje obaveze kao kupac ispunila. I, eto, sto da sada radim?
2018 05 04
Hvala na odgovoru! Javila sam se sad u međuvremenu adminki s prepiskom čitavog razgovora. Nisam stavila; naime radi se o tom da je korisnica oglasila haljinu kao 36, a došla je broj 40. Na moju žalbu da sam dobila Krivi broj, rekla je da je ona 36, te da njoj pase te je zato oglasila kao 36. A ja imam doma istu haljinu, samo druge boje veličine S pa sam znala koji broj mi treba s obzirom na model. Nije meni do novaca, koliko to prevare. Mislim, meni je ta haljina koju mi je ona poslala beskorisna jer mi je dva tri broja veća, a sumnjam da se može suziti.
2018 05 04
prevarila te! Ako nigdje u oglasu nije bila slika ili napomena da je haljina inače 40/ L, al ona je 36 i dobra joj je, to je to. Čitah prvu temu, to su i cure rekle. riješit će adminka negativnu, a ovoj preostaje da se crveni sama sebi jer su joj podaci na crnoj listi. Pa eto, ak joj je to ok za 60kn, tko si ti da joj uskratiš taj užitak?
2018 05 04
lijepo da ti je objasnila koji broj ti nosiš. Al svoj broj očito ne zna...To su one tipične spike "nosim L, al sam uvjerila samu sebe da nosim S". Katastrofa.
2018 05 04
Život u iluziji. Jel’ da da je? 😃 samo se zeznula jer nije znala da imam s čime usporediti 😂 Najviše me fascinira to sto je nakon svega imala obraza meni ostaviti negativnu uz objašnjene “Loša suradnja”
2018 05 04
Otvori temu i u naslovu navedi njene podatke. Pa će svatko tko googla njeno ime u temi. Očito joj se ne žuri.
2018 05 04
E pravi za**b kad imate istu haljinu 😒 Slazem se za ovo "Nosim L a uvjerila sebe da nosim s"..nije jedina, imali smo razvucenih haljina sa manjkom nasivenih visuljaka kičuljaka po sebi radi uvlacenja bokića opsega 110cm u XS i slicno. Najteze je biti iskren sam prema sebi :(
2018 05 04
Tako je i mene moja prevarantica uvjeravala da neznam koji broj cipela nosim, jer ona nosi 37 i dobre su joj a prodala mi 36 (oglasene 37). Nitko me jos nije pitao za njih i ostala sam bez 200 kn. Razmisljam o tome da svaki dan otvorim temu s njezinim podacima ili objavim oglas dok ne vrati novce.
2018 05 04
Prvo prodavacica kaze Onda vama treba br.34 Drugo kaze Obicnih 60 kn Ne znam koja je izjava odvratnija..
2018 05 04
Pitala sam je zašto mi ne ostavila negativnu i da i dalje zelim svoj novac Nazad, a ja ću joj vratiti haljinu. I,pogađate, ignorira i dalje/opet. Dat ću joj još dan dva da se smisli odgovoriti, a u suprotnom objavljujem javno njezine podatke. I ostale korake.
2018 05 04
Mislim da nemaš što čekati, načekala si se dovoljno. Još ti je i negativnu dala. Samo ti nastavi s koracima odmah u zahtijevaj svoj novac nazad.
2018 05 04
> Kala09: > Tako je i mene moja prevarantica uvjeravala da neznam koji broj cipela nosim, jer ona nosi 37 i dobre su joj a prodala mi 36 (oglasene 37). > Nitko me jos nije pitao za njih i ostala sam bez 200 kn. > Razmisljam o tome da svaki dan otvorim temu s njezinim podacima ili objavim oglas dok ne vrati novce. Ma objavljujte ih sve. Jer niko vam novac vratit nece!!!
2018 05 04
> Kala09: > Tako je i mene moja prevarantica uvjeravala da neznam koji broj cipela nosim, jer ona nosi 37 i dobre su joj a prodala mi 36 (oglasene 37). > Nitko me jos nije pitao za njih i ostala sam bez 200 kn. > Razmisljam o tome da svaki dan otvorim temu s njezinim podacima ili objavim oglas dok ne vrati novce. Kad te to toliko dugo muci (na stranu sve ostalo) objavi.
2018 05 05