Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Lookfantastic-iskustva

Moj paket se zagubio nakon puno kupovanja kod njih i već 10 mailova sam izmijenila s njihovom costumer service, tražili su da potpišem nekakav formular ali odugovlače sa vracanjem novaca ili slanjem novog paketa ..kako je kod vas išla procedura ako netko ima nedavnih iskustava?
2018 12 29
Koliko je proslo od narudzbe? Ja stalno kupujem od njih, oni stvarno salju pakete u najkracem mogucem roku, vjerujem da je dostava spora zbog nase poste. Meni svi dolaze u roku od 3 tjedna. Ako i nakon 4 tjedna nema paketa, javim im se i trazim lovu natrag. Oba puta je sve proslo u redu. Ako je rok dostave tek malo prekoracen, vjerojatno zato odugovlace jer nije do njih, pricekaj jos malo pa se opet javi.
2018 12 29
Možda dođe. Sad je ludnica u Pošti i sve kasni. Ja sam zadnji paket isto dugo čekala, ali je stigao. I s Asosa, koji je uvijek jako brz, mi je paket dosta kasnio.
2018 12 29
A naručen ne 3.12. Narucila sam ja sa svog accounta na muževo ime i meni kažu da se on mora javiti a njemu da se ja moram javiti.. bas nas vozaju..
2018 12 30
1 2