Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

ablacija polipa

pozdrav cure, molila bih vas, ako ste radili ablaciju polipa na maternici, grliću maternice da mi javite kako je prošlo, koliko traje sami postupak, da li se ostaje u bolnici? konkretno, ja idem u ponedjeljak u vinogradsku i moram priznat da mi nije svejedno baš...
2018 05 07
Inzistiraj na lokalnoj anesteziji, ne bi vjerovala ali oni to vole raditi na živo. Za 3 sata se ide doma. Ja sam skinula 3 odjednom, trajalo je 10 minuta. Zapravo nije strašno koliko izgleda.
2018 05 07
Odgađam već dva mjeseca jer me strah i od svakog čujem za oporavak drugačije, a ne mogu si priustiti mirovanje. Neki dan sam uzela uputnicu i planiram se toga riješiti u šestom mjesecu.Javi kad prođe kako je bilo. Sretno,držim palčeve!
2018 05 13
> ametistsk: > Odgađam već dva mjeseca jer me strah i od svakog čujem za oporavak drugačije, a ne mogu si priustiti mirovanje. Neki dan sam uzela uputnicu i planiram se toga riješiti u šestom mjesecu.Javi kad prođe kako je bilo. > Sretno,držim palčeve! Hvala cure, javim se!
2018 05 13
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija