Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje tiskom

Pozdrav cure. Nova sam i zanima me postupak slanja tiskom. Kako poslati paket, i ako meni neko salje preko tiska kako podignuti paket dali se to dobi neka sifra ili?
2018 05 22
Mogu ja jedno pitanje ajo se da kojoj iskusnijoj clanici odgovoriti.. Ko pakira paket ,kutiju? Negdje mi djelatnica ne da da ja sama, negdje mi da. ..ponekad sam kutiju trakom nespretno unistila no da ne objasnjavam .😴Znaci..ko pakira kutiju? Hvala
2018 05 22
> kristinafloka: > Mogu ja jedno pitanje ajo se da kojoj iskusnijoj clanici odgovoriti.. Ko pakira paket ,kutiju? Negdje mi djelatnica ne da da ja sama, negdje mi da. ..ponekad sam kutiju trakom nespretno unistila no da ne objasnjavam .😴Znaci..ko pakira kutiju? Hvala Djelatnica kioska pakira, barem su tako meni davno objasnili, da im je to u opisu posla te da kupci ne smiju to raditi.
2018 05 22
Ovisi od kioska do kioska, na jednom ja, a na drugom ona. Znalo mi se dogodit isto, dok je još bilo onih žutih trakica, da previše povučem pa ju otkinem, ali sam onda znala zamolit da ona to popravi selotejpom i sve ok. Za razliku od pošte, gdje mi ne žele osigurati paket/kuvertu selotejpom, jer kako mi je jednom jedna objasnila, onda one imaju problema jer se misli da su dirale paket..
2018 05 22
Mi na mom kiosku pakirano skupa - djelatnica i ja. 🙂 I jako su drage tete.💕
2018 05 22
Vi predajete sadržaj paketa, mi ga stavljamo u kutiju i zatvaramo. Ovisno o teti na kiosku, moguće je da i pomognu oko "trpanja" sadržaja unutra. ☺️ Ako nam je sumnjiv sadržaj (u smislu sadržaja koji bi se mogao razbiti/prosuti i time oštetiti ostale pakete pri transportu) možemo odbiti slanje takve pošiljke... Isto tako... Čitala sam da su mnogima djelatnice u Tisku odbile slati pakete u kovertama. Imate pravo poslati bilo što što može stati u kovertu (tipa šal, majicu, haljinicu, kozmetiku) i to vam nitko ne može zabraniti. ☺️
2018 05 22
> AndreaAlagic: > Isto tako... Čitala sam da su mnogima djelatnice u Tisku odbile slati pakete u kovertama. Imate pravo poslati bilo što što može stati u kovertu (tipa šal, majicu, haljinicu, kozmetiku) i to vam nitko ne može zabraniti. ☺️ Jel? Davno davno su mi rekli da samo dokumenti i npr. cd kuvertom mogu. :D
2018 05 22
Ja sam jednom slala haljinu i meni su sama ponudila da stavi u kovertu.<samo cura je platila za slanje u s kutiji,pa mi je bilo bezveze da ja sad šaljem u koverti.
2018 05 23
> KreativnoSelo: > > kristinafloka: > > Mogu ja jedno pitanje ajo se da kojoj iskusnijoj clanici odgovoriti.. Ko pakira paket ,kutiju? Negdje mi djelatnica ne da da ja sama, negdje mi da. ..ponekad sam kutiju trakom nespretno unistila no da ne objasnjavam .😴Znaci..ko pakira kutiju? Hvala > Djelatnica kioska pakira, barem su tako meni davno objasnili, da im je to u opisu posla te da kupci ne smiju to raditi. Hvala lijepo na odgovoru..da ubuduce znam tu inf.jer mi nisu nekad htjele uz objasnjeje da to nije njihova duznost da kupci to sami rade.. a kutiju mi ne da odnijet doma na miru da zapakiram .. Znala sam i kavu uzet s onog automata djelatnici za zahvalu sto mi je zapakirala jer ima divnih djelatnica... Hvala jos jednom na odg.a novoj clanici zelim srecu od 💙 za prodaju 😇
2018 05 23
> AndreaAlagic: > Vi predajete sadržaj paketa, mi ga stavljamo u kutiju i zatvaramo. Ovisno o teti na kiosku, moguće je da i pomognu oko "trpanja" sadržaja unutra. ☺️ > Ako nam je sumnjiv sadržaj (u smislu sadržaja koji bi se mogao razbiti/prosuti i time oštetiti ostale pakete pri transportu) možemo odbiti slanje takve pošiljke... > Isto tako... Čitala sam da su mnogima djelatnice u Tisku odbile slati pakete u kovertama. Imate pravo poslati bilo što što može stati u kovertu (tipa šal, majicu, haljinicu, kozmetiku) i to vam nitko ne može zabraniti. ☺️ ..ja sam htjela jos 2016te maskaru curi ovdje poslati u koverti..ma tanka tubica.. Ne da djelatnica nema sanse,...samo dokumenti kaze. Tako da ovisi na kog naletimo..🙈
2018 05 23
> KreativnoSelo: > > AndreaAlagic: > > Isto tako... Čitala sam da su mnogima djelatnice u Tisku odbile slati pakete u kovertama. Imate pravo poslati bilo što što može stati u kovertu (tipa šal, majicu, haljinicu, kozmetiku) i to vam nitko ne može zabraniti. ☺️ > Jel? Davno davno su mi rekli da samo dokumenti i npr. cd kuvertom mogu. Kako koji kiosk tisak media daje koverte za sve sama si zapakiram i paket i kovertu vec smo uigrani tim > :D
2018 05 23
Sve ovisi na koji dođem,one slazu kutiju,pa mi daju samo da stavim unutra te ju zatvaraju negdje sama prodavacica stavlja u kovertu ako se radi o maloj stvari a nekad ne zatvori kutiju,te ju odlozi sa strane,kao u guzvi je uglavnom ima svega,ali onaj u kvartu izbjegavam jer me uvijek zapadne neka nervozna prodavacica
2018 05 23
> AndreaAlagic: Čitala sam da su mnogima djelatnice u Tisku odbile slati pakete u kovertama. Imate pravo poslati bilo što što može stati u kovertu (tipa šal, majicu, haljinicu, kozmetiku) i to vam nitko ne može zabraniti. ☺️ Meni je prije neki dan gospođa na Tisku odbila stavit u kuvertu jednu sitnicu, kaže da mogu isključivo dokumenti i sl.. a druga mi rekla da moram osim najave, dodatno na onom papiru sa bar kodom koji lijepi na paket, napisati ime i prezime i mob onoga kome šaljem i isto tako i svoje ;)
2018 05 23
Meni je nekidan rekla da su dobili dopis da u kuvertu ne smije ništa osim dokumenata i eventualno cd-a, inače one dobivaju kaznu, nešto u tom smislu..
2018 05 23
> Maleficent80: > Meni je nekidan rekla da su dobili dopis da u kuvertu ne smije ništa osim dokumenata i eventualno cd-a, inače one dobivaju kaznu, nešto u tom smislu.. Pa da, tako i meni, mislim da one dobivaju sve neke poluinformacije šta i kako da rade
2018 05 23
1 2