Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako je na krpicama?

Bok, dugo me nije bilo na krpicama, zanima me kako stvari stoje:) Da li ima ista prodaje-kupovine ili svi otišli u inozemstvo?
2018 06 04
Slabo, slabo, a sta ce tek biti za ljeto :(
2018 06 04
Vidim da aktivnost na forumu nije tako velika kao prije 2,3 god kada sam bila aktivna.
2018 06 04
Slabo ide prodaja ,više ni niske cijene ne pomažu.
2018 06 04
> IvancicaNails: > Bok, dugo me nije bilo na krpicama, zanima me kako stvari stoje:) Da li ima ista prodaje-kupovine ili svi otišli u inozemstvo? ajme šta ti je dobar ormar----svega
2018 06 04
> Kupujem_1992: > Slabo ide prodaja ,više ni niske cijene ne pomažu. i tvoj black&white ormar je dobar
2018 06 04
Meni u posljednjih mjesec dana islo jako dobro. Nesto sam mjenjala ali i kupovala i prodala. Iako sad za ljeto očekujem zatišje
2018 06 04
> Lina33: > Meni u posljednjih mjesec dana islo jako dobro. Nesto sam mjenjala ali i kupovala i prodala. > Iako sad za ljeto očekujem zatišje Ajde barem netko, jer gledajući samo aktivnost na forumu ispada da je puno manja aktivnost na krpicama.
2018 06 04
> marbil: > > IvancicaNails: > > Bok, dugo me nije bilo na krpicama, zanima me kako stvari stoje:) Da li ima ista prodaje-kupovine ili svi otišli u inozemstvo? > ajme šta ti je dobar ormar----svega Hvala ti! Imam još jako puno stvari za staviti ali ide malo sporije jer moram sve slike prebacivati na laptop jer (ne znam zašto) sa IPhonea 7 ne mogu dodati artikle.
2018 06 04
> marbil: > > Kupujem_1992: > > Slabo ide prodaja ,više ni niske cijene ne pomažu. > i tvoj black&white ormar je dobar Hvala😊
2018 06 04
Uskoro u inozemstvo :') smije mi se i plače :')
2018 06 05
I ostavila je povratnu jednoj ok korisnici ali joj nije uzvracena, zasto ne znamo ali nije, mozda sa razlogom.
2018 06 05
> IvancicaNails: > > marbil: > > > IvancicaNails: > > > Bok, dugo me nije bilo na krpicama, zanima me kako stvari stoje:) Da li ima ista prodaje-kupovine ili svi otišli u inozemstvo? > > ajme šta ti je dobar ormar----svega > Hvala ti! Imam još jako puno stvari za staviti ali ide malo sporije jer moram sve slike prebacivati na laptop jer (ne znam zašto) sa IPhonea 7 ne mogu dodati artikle. Čudno jer meni ide.🙂
2018 06 05
> SilaVila: > > IvancicaNails: > > > marbil: > > > > IvancicaNails: > > > > Bok, dugo me nije bilo na krpicama, zanima me kako stvari stoje:) Da li ima ista prodaje-kupovine ili svi otišli u inozemstvo? > > > ajme šta ti je dobar ormar----svega > > Hvala ti! Imam još jako puno stvari za staviti ali ide malo sporije jer moram sve slike prebacivati na laptop jer (ne znam zašto) sa IPhonea 7 ne mogu dodati artikle. > Čudno jer meni ide.🙂 Meni ne želi😞
2018 06 05
> IvancicaNails: > > SilaVila: > > > IvancicaNails: > > > > marbil: > > > > > IvancicaNails: > > > > > Bok, dugo me nije bilo na krpicama, zanima me kako stvari stoje:) Da li ima ista prodaje-kupovine ili svi otišli u inozemstvo? > > > > ajme šta ti je dobar ormar----svega > > > Hvala ti! Imam još jako puno stvari za staviti ali ide malo sporije jer moram sve slike prebacivati na laptop jer (ne znam zašto) sa IPhonea 7 ne mogu dodati artikle. > > Čudno jer meni ide.🙂 > Meni ne želi😞 Ne dozvoljava mi upisati materijal i tagove
2018 06 05
1 2