Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Preklinjem vas da ne uplaćujete profilima bez povratnih..

A sta s nama koji ce tek krenuti prodavati u buducnosti(odnosno prodavala sam al obrisala sam), odnosno s novim korisnicima, naravno da imamo 0 ili 1 povratnih, sta s nama, nitko nece kupit? :/ :P Pa moramo poceti odnekle
2018 08 23
> Josipa2504: > A sta s nama koji ce tek krenuti prodavati u buducnosti(odnosno prodavala sam al obrisala sam), odnosno s novim korisnicima, naravno da imamo 0 ili 1 povratnih, sta s nama, nitko nece kupit? :/ :P > Pa moramo poceti odnekle odnosno, šta si obrisala, nema budućnosti ovdje.
2018 08 23
> MMaja83: > Nije samo Ana Mate, ima ih jos. Evo ja i jos 2 cure nasjele na ova profil. Naravno, prevarantica. > Ako netko bude kupovao, evo podatci doticne da znate da ne uplacujete. to JE Ana Mate...broj računa je mužev, Josip Barbarić. Dovoljno je samo ubaciti broj računa u google i materijala ko u priči.
2018 08 24
> Josipa2504: > A sta s nama koji ce tek krenuti prodavati u buducnosti(odnosno prodavala sam al obrisala sam), odnosno s novim korisnicima, naravno da imamo 0 ili 1 povratnih, sta s nama, nitko nece kupit? :/ :P > Pa moramo poceti odnekle a ništa mi nove se budemo nekako potrudile da nam ide :") :") :") puno sreće na krpicama <3
2018 08 26
> Myobu_5: > > Josipa2504: > > A sta s nama koji ce tek krenuti prodavati u buducnosti(odnosno prodavala sam al obrisala sam), odnosno s novim korisnicima, naravno da imamo 0 ili 1 povratnih, sta s nama, nitko nece kupit? :/ :P > > Pa moramo poceti odnekle > a ništa mi nove se budemo nekako potrudile da nam ide :") :") :") > puno sreće na krpicama <3 Ajde ostavi povratnu jer ako je ona ok kupac onda si ti njoj prva trebala ostaviti.
2018 08 26
Nisam znala da se i curama koje samo kupuju ostavljaju povratne. Samo prodavačima. Ali hvala na savjetu. Budem napravila to <3
2018 08 27
> Myobu_5: > Nisam znala da se i curama koje samo kupuju ostavljaju povratne. > Samo prodavačima. Ali hvala na savjetu. Budem napravila to <3 Vauuu, bravo sjedi 5, onako... 😂 😂
2018 08 27
Dobar dan ja sam nova na ovoj stranici i ovo mi se čini malo pregrubo prema novim korisnicima. Naravno ne vjerujte svemu što vidite ali isto mislim da bi nama novima trebali dati priliku. Poduzmite mjere opreza kao što su: guglanje imena i slično. O svakoj prevarantici se piše jako puno.
2018 09 04
Nekad su krpice ....govorim u svoje ime .bila stranica na kojoj sam uživala,da,da baš mogu slobodno upotrijebiti tu riječ ,sad samo pogledam tu i tamo(ako imam upit dobijem mail koji zna kasniti ali odgovorim na upite) uglavnom forum mijenja li se išta ....ali na žalost ide se sa goreg na goreg.....Lijep pozdrav svima i svako dobro ..... :")
2018 09 05
A evo da se i ja javim. Nekako se bojim da se budem i ja pridružila na listu prevarenih. "100" godina sam tu i nikad nisam imala nikakvih neugodnosti ali evo sad bi moglo biti prvi put. I da, radi se o profilu bez ijedne povratne, vjerojatno novi, ali kaj ću kad je stvar koja se prodaje baš zapela za oko mojoj kćeri pa reko ajd budem joj kupila. Naravno svjesna rizika koji postoji. E sad, od podataka imam ime i prezime i njezin IBAN. Moguće je da je ime lažno, a kaj se tiče IBAN-a da li je moguće da mi u banci kažu čiji je to račun na koji sam uplatila novce? I još jedno pitanje...da li tu administratori mogu vidjeti da li je još uvijek neki profil aktivan tu? Hvala unaprijed na odgovoru
2018 09 05
Da li netko poznaje Paulu Andrušić iz Koprivnice? Ovdje je pod nickom "zkitty73" ....
2018 09 05
> spomenka: > Da li netko poznaje Paulu Andrušić iz Koprivnice? Ovdje je pod nickom "zkitty73" .... otvorite zasebnu temu, ovdje je slabo vidljivo...
2018 09 05
> spomenka: > Da li netko poznaje Paulu Andrušić iz Koprivnice? Ovdje je pod nickom "zkitty73" .... Jeste li provjerili podatke na temi Crna lista?
2018 09 05
> gitadevi: > > spomenka: > > Da li netko poznaje Paulu Andrušić iz Koprivnice? Ovdje je pod nickom "zkitty73" .... > Jeste li provjerili podatke na temi Crna lista? Sad jesam. Nema je na crnoj listi. A bome ja je nisam znala sad dodati na nju. A kaj da velim.....vjerojatno se moralo desiti i meni da me prevare :-/
2018 09 05
> spomenka: > > gitadevi: > > > spomenka: > > > Da li netko poznaje Paulu Andrušić iz Koprivnice? Ovdje je pod nickom "zkitty73" .... > > Jeste li provjerili podatke na temi Crna lista? > Sad jesam. Nema je na crnoj listi. A bome ja je nisam znala sad dodati na nju. > A kaj da velim.....vjerojatno se moralo desiti i meni da me prevare :-/ Otvorite svoju temu kako bi cure mogle dodati na CL. Ne mozete je sami dodati.
2018 09 05
1 2 ... 11 12 13 14 15