Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Preklinjem vas da ne uplaćujete profilima bez povratnih..

> spomenka: > > gitadevi: > > > spomenka: > > > Da li netko poznaje Paulu Andrušić iz Koprivnice? Ovdje je pod nickom "zkitty73" .... > > Jeste li provjerili podatke na temi Crna lista? > Sad jesam. Nema je na crnoj listi. A bome ja je nisam znala sad dodati na nju. > A kaj da velim.....vjerojatno se moralo desiti i meni da me prevare :-/ A baš nije, otvorite temu i goglajte iban, možda glasi ipak nas drugo ime..
2018 09 05
A ja tek otvorila profil i nemam niti jednu povratnu. 😥Eventualno me mogu provjeriti na fb profilu.
2018 09 14
I sto je vaznije, gdje je negativka. Lol
2018 09 19
Is gdje je komentar 😂😂
2018 09 19
> veki1280: > Možete li mi molim vas odgovoriti na poruku. Gospođa mi je ostavila negativnu sa mojim osobnim podatcima kao upozorenje drugima jer navodno joj uopće nisam poslala tisak paket. Međutim paket je poslan, Ima sifru, i na netu joj piše da je paket u distribuciji prema primatelju. Ona se vise ne javlja. Molim vas šta da radim. Kuuul tagovi
2018 10 01
> Blliss: > > veki1280: > > Možete li mi molim vas odgovoriti na poruku. Gospođa mi je ostavila negativnu sa mojim osobnim podatcima kao upozorenje drugima jer navodno joj uopće nisam poslala tisak paket. Međutim paket je poslan, Ima sifru, i na netu joj piše da je paket u distribuciji prema primatelju. Ona se vise ne javlja. Molim vas šta da radim. > Kuuul tagovi ??? Kakve veze tagovi imaju sa mojim pitanjem ?🙄
2018 10 01
> veki1280: > > Blliss: > > > veki1280: > > > Možete li mi molim vas odgovoriti na poruku. Gospođa mi je ostavila negativnu sa mojim osobnim podatcima kao upozorenje drugima jer navodno joj uopće nisam poslala tisak paket. Međutim paket je poslan, Ima sifru, i na netu joj piše da je paket u distribuciji prema primatelju. Ona se vise ne javlja. Molim vas šta da radim. > > Kuuul tagovi > ??? Kakve veze tagovi imaju sa mojim pitanjem ?🙄 A ništa, onak, blago tebi
2018 10 02
> veki1280: > > Kuuul tagovi > ??? Kakve veze tagovi imaju sa mojim pitanjem ?🙄 Tagove izbrisite, ako je Mango nije i zara i Benetton. Krsite pravila stranice.
2018 10 02
> sonja90: > > veki1280: > > > Kuuul tagovi > > ??? Kakve veze tagovi imaju sa mojim pitanjem ?🙄 > Tagove izbrisite, ako je Mango nije i zara i Benetton. > Krsite pravila stranice. Ok
2018 10 02
> sonja90: > > veki1280: > > > Kuuul tagovi > > ??? Kakve veze tagovi imaju sa mojim pitanjem ?🙄 > Tagove izbrisite, ako je Mango nije i zara i Benetton. > Krsite pravila stranice. Evo mislim da su sad svi ok ☺️
2018 10 02
Pitanje: ja sam ovdje novi i nemam povratnih. Kako ću ja ikada išta prodati ako je preporuka da se ne kupuje kod onih bez povratnih? Ili je možda pametnije da se od novih očekuje isporuka pouzećem, i do, ne znam ni ja, recimo 50 povratnih (ili 20, svejedno) zabrani prodaja na avans? Kako da se mi novi dokažemo - govorim u ime novih koji nisu prevaranti, koji ne fejkaju povratne, koji nisu pokvarenjaci i koji su se pojavili ovdje samo da nešto prodamo/kupimo?
2019 02 05
> veki1280: Opet sve isto.
2019 02 05
> Admin2nd: > ... bez obzira koliko ugodan razgovor preko poruka bio. > Dakle, ne uplaćivati prvi profilima bez povratnih. > Proguglajte sve živo i osigurajte se od ovih ljetnih prevara. U suprotnom Ani Mate i sličnima osiguravate dugo toplo ljeto na valovima vaših para. Pls!! Molim za savjet! Neka strankinja,Maria Hynkova, navodno iz Engleske,želi kupiti nešto sa mog profila.Više stvari.Traži od mene da joj dam moj broj računa za uplatu,a mene sve nekako strah.Može li uopće osoba ako ima broj mog računa napraviti mi štetu,opljačkati me??
2019 02 20
Upravo sam dobila upit za kupnju od profila bez artikala i bez povratnih SA1190. Je li ikome poznato? Najradije ne bih ni davala broj računa. Lijepo i uljudno pita da bi kupio majicu, u muškom rodu se predstavlja i bez mjera majice traži račun za uplatu....
2019 04 10
Čuj ovo, "bez obzira koliko ugodan razgovor preko poruka bio. Dakle, ne uplaćivati prvi profilima bez povratnih." pa eto ja onda molim admina da me uputi kako bi mi novi na krpicama mogli nešto prodati ako tako otvoreno poziva da se od novih ne kupuje. Radujem se svakom savjetu x-)
2019 09 05
1 2 ... 12 13 14 15