Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Preklinjem vas da ne uplaćujete profilima bez povratnih..

Ja ne znam jel vi čitate što pišete, jer moje sigurno ne čitate. U DONJEM DESNOM KUTU, molim vas, što piše? 1 DAN, 13:56, 1 DAN 1 DAN 13:57, 1 DAN 14:02. Dakle P R O Š A O je JEDAN DAN. JEDAN DAN GOSPOĐICE. TOČNO JEDAN DAN, JER OD 13:00 DO 13:00 JE TOČNO JEDAN DANA, ILITI 24 SATA. U 13:00 IDUĆEGA DANA OVO JE SLIKANO VAMA, DAKLE SCREENSHOT, POSLANO VAM JE ISTI TAJ DAN, 24 SATA NAKON ŠTO SAM SE SA DOTIČNO DOGOVORILA ZA SURADNJU. DA ZAKLJUČIMO - DAKLE U 13:00 IDUĆEGA DANA, OD DANA PREVARE, FOTKALA SAM PORUKE. DA.
2018 06 15
Poštovana losijek. Zabasala sam na ovaj forum jer mi se čini da sam i ja prevarena (uplatila sam bluzu prije tri tjedna i do danas nije stigla). Prirodno mi je imam povjerenje u curke na krpicama (sada. Naime prvi put sam bila skeptična na takve transakcije, pošto nema nikakve garancije da ćeš uplaćeni predmet i dobiti. Kasnije transakcije sa pojedinim curama su me razuvjerile) tako da ovaj puta nisam niti posumnjala u ev. lažni profil ili slično. Danas skužim da moja "prodavačica" ima 8 negativnih ocjena. Pravo mi budi. No to nije bitno. I meni je poznata činjenica da novce mogu otpisati jer troškovi tužbe, (o utrošenom vremenu neću niti govoriti) daleko premašuju vrijednost novca koji se gube. Htjela sam samo reći da mi se u cijeloj ovoj žučnoj polemici sve čini kao lov na vještice od pobješnjele rulje u kojoj si ti, nažalost, stradala. S nevjericom sam gledala kako se tvrdnje i "dokazi" JosipeLugović, Marcie, sonje90 i fadile 1966 okreću prema tebi misleći "Pa nije valjda da su i prevarenu osobu odlučile staviti na križ?" Evidetno da jesu. Cijela farsa izgleda kao potjera jadnica koje su umislile da su Sherlock ili Agata, pri čemu svjesno zanemaruju određene činjenice u vezi mobitela (a koje si jasno dva ili tri puta navela). Sve u svemu mislim da je bacanje vremena i živaca na dokazivanje jasnih činjenica osoba s predrasudama (neću niti spomenuti moje mišljenje o osobi koja "On" piše velikim slovima).
2018 06 15
Pozdrav, pitanje i molba za admin. Ne znam pišem li na dobrom mjestu, pisala sam vec danas o istoj temi. IStA OSOBA 4 PROFILA.SVI S 0 POVRAtNIH INFORMACIJA DANAS SU MI OStAVILI 2 NEGAtIVNE OCJENE (A NIStA IM NISAM PRODALA NItI SAM KUPILA)-SAMO SAM SKUŽILA DA SU MULJAtORI I NISAM HtJELA PRODAtI ARtIKL igorijus1704 prije 18 dana kontaktira me o kupnji.Nakon mog odgovora nije se javljala-muk. teadots prije 21 h kaže da je igorijus1704 i da se javlja s drugog profila, traži kontakt tel da se kao dogovorimo oko kupnje.-nisam pristala dati tel timoimax prije 20 h ponovo salje upit za istu stvar i traži kontakt tel- nisam pristala tea2341 prije 20 h traži slanje hp expressom-ne radim to i tako sam i rekla Molim Vas da se javite i reagirate. Kako je moguce da profili s kojim nisam surađivala ostave negativnu ocjenu. Sada imam 2 od iste osobe , bez ikakvog razloga. Molim Vas javite se i napravite nešto.Ovo je suludo u najmanju ruku. hvala
2018 06 15
Inače, ovo što sad tražite, trebale bi vam pomoći osobe koje druge pribijaju na križ - a to vjerujem sigurno ne želite. Tko vas je uputio na ovuj temu?
2018 06 15
> Marcia: > Inače, ovo što sad tražite, trebale bi vam pomoći osobe koje druge pribijaju na križ - a to vjerujem sigurno ne želite. > Tko vas je uputio na ovuj temu? :') x-)
2018 06 15
> crudeladevil: > S nevjericom sam gledala kako se tvrdnje i "dokazi" JosipeLugović, Marcie, sonje90 i fadile 1966 okreću prema tebi misleći "Pa nije valjda da su i prevarenu osobu odlučile staviti na križ?" Evidetno da jesu. Cijela farsa izgleda kao potjera jadnica koje su umislile da su Sherlock ili Agata" Ocito se ne razumijes u screenshoot. A ne znas ni za sto se dobiva BLOK NA FORUMU. Najnormalnije i postene cure, pri tom ne mislim na sebe, si nazvala jadnicama, moze te biti sram jer se tako ne ponasa na forumu! Pomoc zelis? Pa snadji se sama slobodno, pametnija si od nas pa ces znati, ne sumnjam.
2018 06 15
Gore sam navela na koji način sam se našla na ovom forumu (malo podrobnijeg čitanja ponekad nije na odmet), ne tražim ništa, pomoć mi ne treba. Konstatiram činjenice koje su gore navedene za buduće osobe kojima se ovako što dogodi, ako su voljne provjeriti da li se radi o istom IBAN - u i ako su željne pravde. Ove stranice su previše neformalne da bi se nešto pravno uspjelo istjerati na čistac, što bi jedino zaustavilo lažne profile i prevare pri transakcijama. I savjet, Marcia. Ne tražite prljavštinu u apsolutno čistoj sobi. To vas je malo prije dovelo u situaciju koju sam gore opisala.
2018 06 15
@MarySt Apsurd, obrisat ce adminka cim dodje vjerujem.
2018 06 15
> sonja90: > > crudeladevil: > > S nevjericom sam gledala kako se tvrdnje i "dokazi" JosipeLugović, Marcie, sonje90 i fadile 1966 okreću prema tebi misleći "Pa nije valjda da su i prevarenu osobu odlučile staviti na križ?" Evidetno da jesu. Cijela farsa izgleda kao potjera jadnica koje su umislile da su Sherlock ili Agata" > Ocito se ne razumijes u screenshoot. A ne znas ni za sto se dobiva BLOK NA FORUMU. > Najnormalnije i postene cure, pri tom ne mislim na sebe, si nazvala jadnicama, moze te biti sram jer se tako ne ponasa na forumu! > Pomoc zelis? Pa snadji se sama slobodno, pametnija si od nas pa ces znati, ne sumnjam. Potpisujem svaku riječ. Definitivno se ne razumije u screenshoot, uopće ne shvaća o čemu se radi i u čemu je problem.
2018 06 15
Ovako, ne znam tko je losijek ni je li varalica, međutim njeni screenovi idu točno po redu, a razgovori na krpicama pokazuju vrijeme sat naprijed (npr. ako ste pisale jučer u 11.25, kada danas pogledate pisati će vam 1 dan 12:25). Tako da nije do losijek. Provjerite. Jer ne bi joj po redu išli screenovi, a ispod sve piše, zato odstupanje od 1h, 2 min. zanemarujem jer joj sat na mobu može ići 2 min različito od sata na Mk, koji ide krivo.
2018 06 15
Bas tako, ovdje se jedva ceka da se mogu prosipati otrovi. I to uvijek cine jedne te iste osobe, aktivne bas na svim temama foruma i to se proteze kroz citav dan. Situacija me podsjeca na one nezaposlene babe na ogradama kada prolazite kroz neko selo. Prevarenu se razapinje kao da je ona ukrala novac. Nevjerojatno!
2018 06 15
Samo malo smiriti strasti, koristiti svoj mozak, ne povoditi se i čak i kada nešto sumnjamo ne iznositi kao gotovu činjenicu, nego eventualnu sumnju,...prije nego iznesemo, dobro je sam sa sobom provjeriti opcije kojih smo se mogli domisliti, uvažavajući da se ne možemo nitko uvijek sjetiti baš svih. Puno je prevara i to na sve moguće načine, pa su ljudi suspektni prema svemu....Možda korisnije ne koristiti epitete tko je kakav jer baš ne pridonosi smirivanju strasti, dapače...
2018 06 15
> JosipaLugovicJo: > To je njezin stil. Jos mi se jada sinoc da ne moze vise tako da zeli prestati a istovremeno operira sa 5 drugih profila. Nemojte joj pisati u inbox jer joj diže ego kad nekoga tako navlači. Ona sve to radi jer joj je dosadno.
2018 06 15
> losijek: > > Marcia: > > Tako je Sonja90. > > Hvala, tko zna koliko bi njih pokrala da joj je uspjelo. > > A što vam nije sumnjivo i to što losijek ne želi svoje novce nazad? > > Njena izjava: > > "Nikakve novce ja ovdje ne utjerujem niti ih pokušavam vratiti!" > > Pa naravno da ih ne utjeruješ. Kad sve što govoriš su laži. > > Da si ti zbilja pokradena i prevarena htjela bi svoj novac nazad itekako. > Da znate nešto o pravnim činjenicama, znale bi da TRAŽITI NAZAD 200 KUNA NEMA SMISLA! > Odnosno, ne isplati se jer po zakonu, troškovi koje bi ja snosila kao tužitelj i onaj koji podnosi prijavu i izvlači policiju na teren su cca 2000 kn. > Vidim da ovo više nema smisla. Imam ja pametnijega posla nego se prepucavati sa vama koje samo čekate ne znam ni ja šta da bi graknule na nekoga, a ja sam najbolju namjeru imala. > Sve to netko gore vidi. Ako ti nije do 200 kuna, ti joj uplati još 900 na isti tekući i odi je u prvu policijsku postaju prijaviti. 8-) Da si imala volju, mogla si s bankom riješiti, kriva uplata i povrat love. Argumente/dokaz imaš, nalog potpisan (koji si isto tako mogla stornirati, zar ne?), kažeš da si zabunom uplatila na taj tekući. Ne bi bila prva, a niti zadnja koja na takav način nije riješila s bankom, ali se mora žurno reagirati, ne ulaziti u rasprave na forumu, otvarati teme i pozvati frendicu koja će korisnice vrijeđati. Nije ok. Ali tebi 200 kuna, za koju kirurzi rade ca 4 sata, nije boznašto. A to da si ostale došla upozoriti, tj. preklinjati da ne uplaćuju profilima bez povratnih ne drži vodu, svi smo počeli od 0 povratnih.
2018 06 16
* Ne bi bila prva, a niti posljednja, koja je na takav način s bankom riješila.
2018 06 16
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 15