Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Važno! Tražim korisnicu, molim pročitati

Molim da mi se javi draga cura/žena, Ivana iz Umaga... Ivana je kupila bijelu haljinu i uplatila novce na račun, međutim ne mogu se već duže vrijeme ulogirati na svoj profil, tako da ne znam adresu [:place] Jel se i vama događa da ne možete na svoje profile, ili je nešto do mene? Inače se logiram preko face-a? Ivana, molim te javi se u inobx ovog profila Missgreen
2013 05 19
Javila je adminica da se probaš ulogirati van facea jer nešto se dogodilo na stranici i korisnici imaju problema kada se tako logiraju...
2013 05 19
osim toga,ako je uplatila morala je na uplati navesti ime i prezime i bar dio adrese,probaj je naći u adresaru ili preko telefonskog imenika,možda se sjećaš njezinog nicka...
2013 05 19
Thnx, vidiš nisam se toga sjetila, pogledat ću na uplati [:smijesi] Ne kužim kako da se ulogiram van face-a? Možda glupo pitanje, ali kada sam radila račun, postavila sam da ide kao preko face-a ali se ne sjećam jesam li upisivala kakvu lozinku dodatnu ili [:sokiran]
2013 05 19
Čak i ako imate account preko fejsa, odete na normalnu prijavu te upišete ime kako vam je preko fejsa bilo i lozinku, ako ne znate lozinku, kliknite da ste zaboravili pa će vam poslati na onaj mail s kojim vam je fejs registriran!
2013 05 19
Evo me, Ivana iz Umaga :) Sve ok, pronašle smo se i sve je sređeno :) [:zaljubljen]
2013 05 21