Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Tisak-najava paketa

Ja san upravo isprintala dva papira za dvi osobe - valjda mi neće sad i ova moja počet pametovat [:hihot]
2013 05 27
Ma neće, treba to samo jednom proći i već se drugi put zna. [:smijesi]
2013 05 27
ma ovi s tiska su pop***** u zadnje vrijeme, a i ja skupa s njima, uvijek im nesto fali, a kad kojim slucajem imaju sv za slanje paketa ja ostanem PAF, i mislim si ono-past ce snijeg. i fakat je pao neki dan [:hihot]
2013 05 27
evo ja cekam dva paketa sa tiska i to skoro mjesec dana, i sta da radim, cure koje su ga slale uopce mi nisu dale sifru i totalno sam vec izgubila svaku nadu da cu ih više dobiti...poslala sam mail tisku al svi se prave grbavi
2013 05 27
Kada printate te najave preporučujem da isprintate u 3 primjerka.. mene apsolutno svaki put traže 3 primjerka iako na Tiskovoj stranici piše 2 primjerka. [:frustriran] Meni se taj Tisak već popeo navrh glave, svaki put kad dođem na kiosk svaka prodavačica ima svoju priču o slanju paketa [:vrti]
2013 05 27
Još malo će napraviti i da preko mobitela možemo slati -.-''''''''''''''''''''' Ma daj, ajde... i što ako netko nema doma printer? mora trošiti i na to...? Ma katastrofa...
2013 05 27
leslie25 , a nisi otišla pogledati jesu li tamo? :/ jer su mi rekli da tjedan dana stoje u tisku, a ako ne - onda se vrate nazad otkud je poslan ...
2013 05 27
Ma meni je ovo super što sve isprintam i napravim kod kuće, jer inače tamo stojim pola dana dok mi ona spkuje, pa dok provjerava šifru odredišta, pa dok ja sve to popunim.... Ja sam dosad znala i spakirati sve kod kuće u te njihove kutije koje sam sačuvala kad ja dobijem paket, ali nekidam mi prodavačica nije htjela primiti takav paket već sam tamo na kiosku sve prepakiravala ponovno [:frustriran] (navodno ne smiju ponovno koristiti iste kutije, neznam samo kako sam onda uspjevala slati bar 5x tako ;)
2013 05 27
A da li se to mora doma ispuniti ili se još uvijek može ručno na kiosku kao i prije?
2013 05 27
ariess logicno je da te traze tri primjerka, u smislu da na kiosku ostaje jedan, s paketom ide drugi, a treci vracaju tebi. sto je nebitno, dakle dva su bitna da otputuje, nije da ti stambilj stisne gore da je zaprimljeno, dobijes racun koji cuvas, a s maila mos isprintat obrazac za sebe. [:smijesi]
2013 05 27
Tnx na odgovoru, doma nemam printer, a ujutro moram poslati paketic. Cini mi se ok ta fora, manje stajajnja ispred kioska :)
2013 05 27
lieslie te pakete neces ni dobit ako ih mj dana cekas, i to bez sifri.. nasanjkana si..
2013 05 27
odmah kad su mi poslani paket, nakon dan dva sam otišla provjeriti, i nosta, počela sam luditi i onda sam išla skoro svaki dan, nista, poslala mail njima tamo u tisak i to drugi i nakon toga me nazvala neka neljubazna osoba koja je rekla da oni ne mogu nista i kao ništa ne znaju...eto pa recimo da sam fino nasanjkana i opcija preko tiska više ne dolazi u obzir....al toliko mi je krivo jer radi se o dva para cipela, onda vam je vec jasno... [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2013 05 28
leslie, bojim se da te nista ne kuzim - kakve veze to ima s tiskom? ako postoji obrazac, a na njemu upisana vrijednost, tisak mora refundirati trosak ukoliko oni izgube paket. ako je do njih. ako te netko isao prevariti, onda to s tiskom nema veze. a ove ti nisu dale sifre, stoga jasno je kao dan da te tiska nisu ni vidjele. malo si pobrkala loncice cini mi se
2013 05 28
evo ne znam, navodno poslale pakete a paketa niti brojeva nigdje...a njih nema on line...eto problema
2013 05 28