Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je ovo preprodaja?

Upravo tako,Vama je svejedno kad netko od Vas radi budalu?Sorry neni nije.Trudim se biti fer i korektna,izaći u susret koliko mogu,spustiti cijenu,platiti postarinu....Isto to očekujem od drugih.Možda previše očekujem ali eto takva sam
2018 06 21
Kao sto rekoh, prvi glas na temi. Sad samo reci da nisi nikad nikome nista napravila na crno - dala instrukcije, prevela, pomogla pocistiti, pricuvala dijete... Meni je svejedno ako netko POKUSAVA iz mene napraviti budalu. Jer nece uspjeti. Znam koliko sto kosta. A isto tako znaju i zene koje kupuju od preprodavaca. Ili bi barem trebale znat. Ako ne znaju, nek placaju vise.
2018 06 21
Zapravo, ja sam obrtnik, mučim se i zarada mi je užasno mala ali plaćam sve što sam dužna plaćati i držim se zakona! Ne jer je zakon savršen nego zato jer živimo u civilizaciji i jer s etrudim doprinositi društvu. Zato sam ranije spominjala "balkanski mentalitet" Ne može se stanje u društvu promjeniti ako svi zaobilazimo pravila! Kužim da je tema otišla daleko, nikoga ne osuđujem
2018 06 21
Super, to je lijepo, nadam se da i inace tako graknes na svako krsenje pravila, ne samo preko tipkovnice. A sad ajmo, gdje su ta pravila? Koliko sam ja od pravila uspjela vidjeti, zabranjeno je kupiti stvari u vise komada i velicina i onda ih ovdje prodavati, bez obzira po kojoj cijeni. A bome nisam nigdje vidjela da je zabranjeno kupiti nesto na MK pa to prodati po vecoj cijeni (i dalje manjoj od originalne, dakle nema utaje poreza), da je zabranjeno prodavati ono sto si dobio na poklon ili osvojio na nagradnoj igri. Da je bezobrazno, jest, ali stvarno mi nije jasno sto ste se tako nasle butthurt jer netko, zamisli, cijeni SVOJU stvar vise nego sto vi mislite da bi trebao. Zaobidjes oglas i bok. Da svi tako zaobilaze, ne bi im se isplatilo. Dakle, ocito im se isplati kad ih toliko ima.
2018 06 21
> sim3sim3: > Zapravo, ja sam obrtnik, mučim se i zarada mi je užasno mala ali plaćam sve što sam dužna plaćati i držim se zakona! Ne jer je zakon savršen nego zato jer živimo u civilizaciji i jer s etrudim doprinositi društvu. Zato sam ranije spominjala "balkanski mentalitet" > Ne može se stanje u društvu promjeniti ako svi zaobilazimo pravila! Kužim da je tema otišla daleko, nikoga ne osuđujem Ne kužim ovo 'balkanski mentalitet'. :/ Hoćeš reći da se izvan Balkana svi pridržavaju zakona i pravila.? Mislim da se šališ ili možda ne ili možda ne znaš.
2018 06 21
> Boston: > Tako je kada nesto prodam nije vise moje pa prodavačica moze s tim raditi sto hoce,hm, istina samo za mene je to i dalje nemoralno prodavati po dosta visoj cijeni.Očito je da je kupljeno za daljnju prodaju i zaradu.Pitala sam da li dozvoljeno i iz svega napisanog sam shvatila da je.To je to.Druga je stvar da li je moralno.Svatko ima drugačiji stupanj tolerancije zato i jesmo različiti. U potpunosti vas razumijem i slažem se s vama, tim više što je ta ista koja je to vama napravila govorila ovdje na forumu i sudjelovala na temama glumeći ono što nije.
2018 06 21
> Boston: > Upravo tako,Vama je svejedno kad netko od Vas radi budalu?Sorry neni nije.Trudim se biti fer i korektna,izaći u susret koliko mogu,spustiti cijenu,platiti postarinu....Isto to očekujem od drugih.Možda previše očekujem ali eto takva sam Ako si toliko fer i korektna, u tom slučaju uz korišteni parfem napiši od kada je korišten, a korišten je od trenutka kada si skinula poklopac. Znači, od tada počinje teći rok trajanja, ovisno je li 24 ili 36mj. I u opisu priloži račun, napiši batch code, jer su ti neke fotke mutne pa se batch code ne vidi. A sada, odi pratiti sve što si prodala pa otvori još koju temu. :* Budalom te nitko nije napravio, očito imaš nisko mišljenje o sebi. Curka ti je pošteno platila, suradnja je završena i to je početak i kraj priče.
2018 06 21
> Aveira: > Netko stvarno misli da postoje zene koje ce ciljano kupovati po MK za daljnju preprodaju? Bokte, jedva da itko ista kupi po niskoj cijeni, ko da bi se ikome dalo riskirat da mu stvar samo stoji doma, ko da nam promasene kupovine nisu dosta. > Ja ne preprodajem ni u kojem smislu ovdje, ali apsolutno me nije briga sto tko (pre)prodaje dokle god je stvar ispravno oglasena. Mislim da su i preprodavaci najmanji problem na MK. Ima toga dosta ovdje začudila bi se, tu sam od 2013 i nagledala se toga, samo što nije svaka otvorila temu, barem iz svog primjera imam par takvih, poslije svake nagradne igre i to još stvari koje su bile poklon i sa pt, dakle totalno džabe osvanu slijedeći dan u prodaji. Evo slobodno mogu reći da je svaka barem jednom ovdje to doživjela. Okreni sam par stranica unaprijed ove teme pa evo koliko samo korisnica je to potvrdilo.
2018 06 21
> sonja90: > Boston, > Razgovor snjom u vasem inboxu je neka vrsta racuna, cijena istog na njenom profilu takodjer, cijena koja je viša od placene. To nije nagadjanje, ni misljenje, to je dokazana jasna preprodaja isto kad sto ce i sutra biti kad osvanu na Mk Zara haljine po 300 i vise kn koje su na saleu 129-199. Imamo dokaze, vidimo i znamo koristiti Google. (Ma isto vrijedi i za ostalo, Zara je mozda najpopularnija trenutno na Mk pa zato konkretno uzimam za primjer). > To je skoro isto. Znamo obje cijene, prodavac je na zaradi. > No zaista pravila nisu tako detaljna da bi moglo biti kaznjivo, iz tog razloga ostavite temu, pa sutra kad pocnu spekulacije o preprodavacima Zara artikla da ih malo vratimo korak u nazad, sa linkom i bez puno price. > Ne zaboravimo, mnoge prodavacice Zarinih stvari su blokirane, kao i one "vidjene" u Shs-u. Ostavite temu jer slutim trebat ce,pa da napravimo paralelu opet. Baš to sonja
2018 06 21
Ne vodim biljeske kada sam koji otvorila, batch cod je prilozen a ako nije posaljem na upit.Na mom profilu pise da je sav nakit i parfemi original koje prodajem tako da nema zabune.Ti imas sve racune od artikala koje prodajes?Prilazes ih uz sve artikle na profilu?.Zasto bi imala nisko misljenje o sebi?Sad me pocinjes i nasmijavati, otisla si malo daleko od teme.Kada sam otvorila temu moje je pitanje bilo kratko i jednostavno da li je to dozvoljeno?Ocito da je i amen.
2018 06 21
> Boston: > Ti imas sve racune od artikala koje prodajes?Prilazes ih uz sve artikle na profilu? :') :') A jesi ga potrefila :D
2018 06 21
Kakve veze ima moje misljenje o meni sa upitom da li je ovo preprodaja i jel to dozvoljeno?
2018 06 21
Opet neke ovdje pišu da pišu, naslov teme: preprodaja, dakle ako je kupljena stvar po nižoj cijeni, oglašena po skupljoj = čista ekonomija i nema se tu što dodati, pa koja je razlika između kupnje parfema u dm ili ovdje pa prodaja po višoj, kupnja krpice iz zare, bershke, asosa, manga, shd... ili kupljene ovdje. Zašto je onda prvo zabranjeno, a drugo nije?
2018 06 21
> Boston: > Kakve veze ima moje misljenje o meni sa upitom da li je ovo preprodaja i jel to dozvoljeno? Kad ponestane suvislih argumenata, onda malo na vrijeđanje, to ti je normalno ovdje 😁
2018 06 21
> Boston: > Kakve veze ima moje misljenje o meni sa upitom da li je ovo preprodaja i jel to dozvoljeno? Gle imaš nisko mišljenje o sebi, jer ne prodaješ spohabane šlape iz novina iz tamo neke davne 2009, ne može to svatko, rijetki su takvi visokih mišljenja 😁
2018 06 21
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 16