Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Koje pilule pijete i kako ste zadovoljne?

da, smanjuje i rizik, tako bar kažu..ja osobno mislim da ima više koristi nego štete.. samo treba pripaziti ako idete kod privatnog ginekologa, oni najčešće imaju ugovor s nekom od marki pilula da se tako izrazim i ne znači nužno da ti baš one koje predloži odgovaraju.. treba se dobro raspitati i proguglati pa onda vidjeti koje..ja sam se odmah odlučila na Yasmin jer su navodno najprirodnije..
2013 06 14
onda bile, sad ne znam koje su kao "najbolje"..sve je relativno..za akne znam da su Diane najbolje..
2013 06 14
ja isto imam dosta neredovite menstruacije, moram u ginekologa, a jasno mi je da oni daju i pilule za to,pa možda budem morala pit. koliko sise narastu, idem odmah po njih? [:hihot] [:hihot]
2013 06 14
meni za broj :) al su mi nestale kad sam radila pauzu, a nakon pauze Diane i od njih nisu narasle opet [:place]
2013 06 14
ta yasmin i diane su mi poznate iz novina davno kad je nekim curama bilo komplikacija pa umrle to bilo na vijestima još kad sam u srednjoj bila, pa mi se to urezalo u pamćenje , uvik sam bila skeptična nekako prema pilulama. ali nekako s njima si bezbrižan u onim trenucima pa im je to velika prednost [:kesi]
2013 06 14
pilule niti sam niti bih ikad. fafala. al ne fafala.
2013 06 14
Ja imam Mirenu, to je nesto tipa spirale, traje 5 godina, al je se moze uvjek izvaditi, nemam nikakve nus pojave i mirna sam :) menstruaciju kad imam mogu stavit dnevni ulozak jer mi ide ful malo i trbuh me ne boli ko prije kad bi imala stvari [:smijesi]
2013 06 14
ali mirena se može staviti tek nakon prve trudnoće, ili?
2013 06 14
jesu li spirale 100% pouzdane kao zaštita od trudnoće?
2013 06 14
a ginichi koji neredovite cikluse i cisticne jajnike rjesavaju (umimrem od smijeha na rijec rjesavaju) pilulama, su tek tezi oblik kretena
2013 06 14
ma ja da nemoram nebih pila 100 posto- a za akne su prva liga stvar a ostalo 0 bodova
2013 06 14
a da otvorimo temu, koji su kondomi najbolji? [:smije]
2013 06 14
Durex bez daljnjeg [:smije]
2013 06 14
ja sam imala uzasnih problema prije nego sto sam pocela piti pilule. trpila sam strasne bolove koji su trajali po 3-4 dana, doslovno nisam mogla iz kreveta i nista od tableta protiv bolova mi nije pomagalo. jedino koktel ljekova na hitnoj [:place] [:place] pijem logest vec dvije godine i preporodila sam se. nisam imala nikakvih nuspojava [:kesi]
2013 06 14
Ne, Mirena se uvjek moze staviti [:smijesi]
2013 06 14