Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Koje pilule pijete i kako ste zadovoljne?

prvo sam pila lindynette od kojih sam dobila jak osip po leđima i trbuhu, a prije par mjeseci prešla sam na logest, ni one mi nisu odgovarale jer mi se raspoloženje jako mijenjalo i bila sam depresivna, tak da se više ne mislim trovati s pilulama.
2013 06 14
Yasmin :))) Super su. [:kesi]
2013 06 14
Ma posljedica ce uvijek biti prije ili kasnije... ja ih isto pila 2 godine i nema šanse više nikad. Udebljala sam se iako to nisam primijetila tad, ali kad sam ih prestala piti otišlo je 6 kg u 2 mjeseca, jela sam normalno kao i uvijek. Koža mi je bila bolja, bez prištića, ali sam dobila celulit i eto, još uvijek je tu [:frustriran] I meni mama ima problema nakon toliko godina. Logest sam pila.
2013 06 14
cure je li to djeluje odmah od prve nakon što se popije, ili treba proć neko vrijeme da bi bilo sigurno da se neće zatrudinit?
2013 06 14
Ja sam pila diane 35 oko 3-4 god zbog neredovitih ciklusa i koza mi se ful ocistila od akni, sve super, ciklusi uredni..pa sam presla na yasmin i isto sve ok bilo..al stala piti prije 2 god i muku mucim sa aknama sve se vratilo i imala sam dug izostanak menge kad sam prestala s pilulama, zato oprez..mada je to mozda samo kod mene [:sokiran]
2013 06 14
treba proc makar prvi mjesec da se tijelo privikne na promjene, ne djeluje samo od jedne pilule
2013 06 14
I mene zanima dali postoji određen broj pilula koje se moraju popiti da bi "zaštita" započela... Ili je to od prve tablete?
2013 06 14
NIje od prve, trebaš ih piti jedno tjedan dana, naravno od početka blistera.
2013 06 14
ja prvo pila yasmin- svaki dan mi je bilo lose, povracalo mi se.. onda bellune- bolila me glava strasno, nervoza pa triquillar isto mi je bilo slabo itd i sada pijem belara- jedino dobro sta mi se je lice poboljsalo, nema akni i toga a inace sam se udebljala dosta , oko 4kg, i celulit dobila full.. uglavnom sve u svemu nista pametno od njih a moram ih pit radi tih cista sta imam pa kaze dr da bi bilo pametno da pijem.. [:sramezljiv]
2013 06 14
djeluje od prve pilule, pijem h već 6 godina, više ginekologa mi potvrdilo da je dovoljno od prve, a i isprobano :) Yasmin su mi najbolje, nikakvih nuspojava osim šta su m sise narasle :))) zadnjih godinu dana pila diane jer su besplatne, ali sad pauza pa se vraćam na Yasmin jer su ove prejake.. ja više ne mogu živit bez njih, boli me, živčana sam ko sam vrag, neredovita, i strah totalni svako malo..nije vrijedno toga..
2013 06 14
@catwalk treba 2-3 tjedna uzimat min. da bi zaštita počela... bar je meni tako ginić rekao [:hihot] [:hihot] ja sam probala Logest, Jaz... Yasmin se nisan usudila... al to sve za k***, staviš vražju čarapu na njega i miran si čovječe.. a ne tu kemikalije gutat [:hihot]
2013 06 14
ma vraga si miran, ja se stalno bojim da će puknut [:smije] i ružan mi je osjećaj s kondomom, nekad i peče itd.. trujemo se sa svim živim, od zraka koji udišemo do hrane i kozmetike i ljekova općenito..
2013 06 14
Djeluje od prve pilule AKO ju uzmes prvi dan ciklusa i radis sve kak se spada. Ugl na svakim pilulama imas uputu i moras je se pridrzavati.
2013 06 14
Ja pijem Diane 35 već 5 godina i super su mi! Isto ne znam kako bih živjela bez njih! Doduše, dobila sam celulit i sise su mi narasle [:hihot] ali mislim da je to do nekih drugih stvari jer se dogodilo u zadnjih pola godine. Nekako me i strah prestati ih piti jer do prije 5 godina nisam znala što znači imati redovitu menstruaciju [:hihot] sad znam i uživam u tome. Mogu si isplanirati život [:smijesi] A da ne spominjem da sam već dulje vremena u celibatu, što prisilno, što svojevoljno [:smije] [:hihot]
2013 06 14
vele da je dobro kontracepcijeske pit jer smanjuje za neznam koliko posto rak jajnika...maternice i to...veli dr.oz na tv da bi bilo dobro najmanje 5god piti ih da se smanji postotak raka
2013 06 14