Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozivamo adminku da rijesi javno vrijedanje te uplitanje cura protiv prodaje Mix maslinovog ulja

O čem je bila rijec za maslinovo ulje? Zasto tolika drama oko toga?
2013 06 17
sanjaM [:poljubac] idem se namazati uljem čil.maline i zaleći na plažu
2013 06 17
koji kokošinjac [:smijesi] [:smijesi]
2013 06 17
zasto tolika drama oko tog nekog ulja?? Nisam u toku pa...
2013 06 17
Bar je mix za sunčanje ili kako mu je već ime - stiglo do najpopularnijih [:kesi]
2013 06 17
Bože koji kaos.. Gdje su admini da poduzmu nešto?
2013 06 17
Nisam znala da je rijec penetrirati dopustena i da zbog te rijeci korisnik ne bude bio blokiran s foruma. Haos! [:boji] [:boji] [:frustriran]
2013 06 17
penetracija (lat.), ulaženje, prodiranje; pren pronicanje, pronicavost. @ Barbie - ne penetrira se samo seksualno [:smijesi]
2013 06 17
Eh svašta tu ima. Od izvrtanja svega što se izvrnuti može do indirektnog pikanja i skrivanja iza duplih profila. Nažalost te osobe rade jedino ono što znaju najbolje...provocirat; lijek za takve je ignore i proć ko kraj suhog govanca jer ništa dobro izrodit nemože s takvima. Nekima bi bilo potrebno razviti svijest da iza svih ovih profila se nalaze osobe koje imaju osjećaje i da su stvarne.Netko to shvati prije netko kasnije. Najlakše se skrivat iza profila i bljuvat gdje god stigneš. Pitanje ostaje jesam li s time išta dobroga postigla za sebe i osobu kojoj govorim? Vjerovatno nisam...
2013 06 17
ljudi...ajte vi bolje tamo meni lajkat link,pa da ja dobijem nagradu,to vam je tema u Razgovori-"ne,ne...nemojte me streljat... " [:poljubac] ajmo,ko lajka ima popust kod mene u "trgovini" Doduše,nemam ulja,ali imam krpica [:smije]
2013 06 17
Čitam ovu temu i ne mogu se načuditi... [:sokiran] E, pa Oldtajmerko, neovisno o svemu drugome..., za ono što ću staviti ispod (u sljedeća 3 posta/komentara) moram priznati da Vam skidam kapu do poda. Svaka čast! [:smijesi] [slika:2472acf9-2d4c-424e-ae65-ef12da846e7c]
2013 06 27
prestrašno!!!!!!!!!!! samo to mogu reći nažalost [:tuzan]
2013 06 27
1 2 ... 9 10 11