Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozivamo adminku da rijesi javno vrijedanje te uplitanje cura protiv prodaje Mix maslinovog ulja

a ti draga matera( sam ne znam cija) zelis trpiti? Pase ti da ti neko iz cistog mira pljuje po tebi i slično?? [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 17
meni je ovo čisto neugodno i čitat više, da sam ja adminka pobrisala bih sve poruke gdje se prepire, a pustila samo pitanja i odgovore o uljima i sastojcima, za što koji sastojak služi,ili za što ne služi, neka cure normalno pročitaju, procijene jel im može više škodit ili odmoć il nijedno i nek sam odlučuje ko će šta kupit i jel mu to treba i što će na sebe stavljat. Ljudi dragi, parfemi, šminka, lakovi...(izričito bih naglasila-kopije parfema-vijerne, koje se prodaju i ovdje kao original, sadrže daleko opasnije i otrovnije sastojke za zadravlje) za sve to ne pitate sastav kad naručujete s e-baja za par dolara, a da ne spomenem još i ja hranu koju jedemo, zrak koji udišemo. daj ohladite malo, što ste tako nabrijane, gledajte svoja posla. čast iznimkama koje se stvarno trude nešto i objasnit jer imaju neka znanja i žele to podijelit s nama ostalima.
2013 06 17
Molim missshrvatske da mi ne penetrira u inbox.Ako mi se želi obraćati, neka to čini javno, ovdje. Nemam namjeru s njom stupati u intimnije odnose.
2013 06 17
Ja sam napravila temu s razlogom što sam dozivjela bezobrazluk, vrijedanje i sl. cim sam se po prvi put ovdje prijavila.One su zabrijale nesto. I tako ce za svakoga zabrijat nesto tko god novi napravi profil! Pa to je prestrasno. Osim toga, htjela sam kupiti ulje kao i ostale cure,a doticne su počele sa svojim nekim razlozima,a najbolje je to sto ga nikad nisu ni koristile. Dobra sam osoba,ne hvalim se,ali tu sam protiv svadanja i prepucavanja,a vidim da je to pojedinim osobama glavni cilj,što je zalosno.
2013 06 17
Draga sophiela, čim pokušaš nešto nepristrasno i argumentirano objasniti, zato jer je to područje tvoja domena, odmah si državni neprijatelj broj jedan i napada te se da mašeš diplomom ,pametuješ ili si bezobrazan.iako sam iznosila podatke onako kako ih iznosim svojim učenicima, a oni nikad nisu pomislili da sam bezobrazna, niti da pametujem... svojim učenicima
2013 06 17
gitadevi@ ako si u pms-u ili ti ja ne znam cemu,ohladi malo,ili ti preporucujem da si odma nades momka koj ice ti uslisiti tvoje zeljice [:poljubac] pa se neces seksualno ugrozena meni javljati u inbox [:jezik]
2013 06 17
Misshrvatske, sada ću te prijavit adminki i linkati joj moj inbox, da bi vidjela kako mi šalješ osobne poruke, na koje ti ne odgovoram.
2013 06 17
Pa naravno da sam ti poslala jednu poruku ,da koji je tvoj problem.Zbog toga nitko nemoze biti prijavljen. [:sramezljiv]
2013 06 17
Može,zlato,ako istovremeno lažeš na forumu da sam se 'sexualno ugrožena' ja javljala tebi u inbox.
2013 06 17
Pa dobro ti je napisala, jer si joj poslala vise nego perverznu poruku. [:smije]
2013 06 17
gitadevi mislim za tebe
2013 06 17
O,još jedna bez povratne,bez artikala.....ekipica,a? Ja ne znam što je tu perverzno.uzmeš rječčnik i proučiš značenje riječi.Perverzne mogu biti samo nečije misli vezane uz te benigne termine.... Nisam nikoga gnjavila u inboxu, niti lagala da se on javljao u moj.
2013 06 17
Ali javno govoris rijeci koje bi se zadnje mogle rec u ovoj temi [:frustriran]
2013 06 17
Zašto? Rječnik u ruke, djetešce.
2013 06 17
Gita, pusti ih nek se vesele, lijepo si im sve objasnila i tko želi, shvatit će. A ovo je takva lakrdija i antireklama da bi zainteresiranima bilo najbolje, ako već žele, kupiti maslinovo i mrkvino i slično ulje i smiksati same pa se trackati, jeftinije će ih ispasti [:poljubac]
2013 06 17
1 2 ... 8 9 10 11