Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozivamo adminku da rijesi javno vrijedanje te uplitanje cura protiv prodaje Mix maslinovog ulja

Baš me zanima da li bi se svi 'šta ste napali ženu, nek prodaje šta hoće' tipovi sprdali na tu temu kad bi od njenog proizvoda dobili,fleke,osipe,opekline ili šta li već....kad vam netko ne uplati na vrijeme dvadeset kuna onda ga se odmah razapinje kao prevaranticu, ali kad vas ovako besramno mulja,onda se odmah jave neke majke Tereze da ga brane...
2013 06 17
matera1985 POTPISUJEM!
2013 06 17
Imam i ja pitanje, vezano za naslov teme - koji to 'mi' pozivamo adminku?! Biti će da je ženska podvojena ličnost..... Ja nju nikuda ne pozivam.Neka nje tamo gdje je....
2013 06 17
Vjerojatno misli na one koji se slažu i lupili su joj pluseve. O ničijoj dijagnozi ne bih, jer za to ipak postoje specijalisti. Ili i na Krpama imamo i priučenih psihologa? Kemičara? Bem ti, ovo je zamalo Harvard! Čak nam se i latinski počeo nametat kao službeni jezik. Di bum nam kraj?
2013 06 17
GITADEVI@ CURE KOJE SU DOZIVJELE JAVNO I NEJAVNO BLAČENJE,BEZOBRAZLUK I BAHATOST OD DRUGIH CURA. AKO TI NITKO NIJE NISTA SKRIVIO I NAPRAVIO NE UPLIČI SE TAMO DI TI NIJE MJESTO. [:jezik] JA SAM ZA PRAVDU. VIDI SE OD POČETKA TKO JE BAHAT,NEZOBRAZAN I NEODGOJEN JEL TAKO?
2013 06 17
BEZOBRAZAN* ČITAJ ( ISKOMPLEKSIRAN) [:poljubac]
2013 06 17
Zašto 'priučenih'? Ili je za očekivati da se na 'krpicama' skupljaju samo neuki i neobrazovani? Ne vjerujem da se najprije raspitala tko će joj lupiti pluseve,a zatim napisala 'Pzivamo...' Biti će da se referendum sprema..
2013 06 17
Koji je tvoj problem da cujem?? [:smije]
2013 06 17
Imaš doktorat iz psihologije, psihijatrije? U tom se slučaju duboko ispričavam. Sve ostalo je priučeno. Neki su si uzeli previše maha za postavljanje dijagnoza drugima. Ne uopće, neke od najinteligentnijih osoba koje sam imala prilike upoznati ovdje nisu one koji mašu svojim diplomama. I ne smatram ih zbog toga neukima ni neobrazovanima, dapače.
2013 06 17
Mislim da bismo 'mi' trebali pozvati adminku da blokira bezobrazne i neodgojene članice koje pišu velikim slovima i vrijeđaju sve po spisku. Ja nemam problem. Umjesto problema imam diplome koje potvrđuju da sam školovana u ovoj domeni, pa zato,a i zbog demokratskog prava da javno reagiram u javnim raspravama - činim upravo to.Zbog ovakvih stvari i neodgovornih pojedinaca ljudi koji se savjesno bave ovim poslom dođu na loš glas.
2013 06 17
Nigdje ne pise da je zabranjeno pisati velikim slovima. Ispricavam se ako te to izbacilo iz takta,buraz mi je bio prije mene na kompu pa je ostalo. Bojim se,da neces imat nikad toliko diploma koliko ja imam sa svojih 20 godina [:zaljubljen] [:kesi] Ako imas neki primjer za navesti u vezi ove teme,daj..Go ahead :) Tu smo da kazemo tko su korisnice koje su prepune mrznje i voljne prepucavanja. [:poljubac]
2013 06 17
Ja bih sasd odmah dala dijagnozu misshrvatske - da je sve ono što je pokušala prikrpiti drugima - bezobrazna, iskompleksirana itd. Da ne bi ti možda određivala tko će se javljati u koju temu i ima li prava u njoj sudjelovati?! Ja bih radije mahala diplomom, nego proizvodom-navlakušom ili bezobrazlukom, kao samozvana miss. Ubuduće bi trebalo otvarati teme s obaveznim podnaslovom 'Smiju sudjelovati samo oni koji se slažu samnom'
2013 06 17
Ja sam rekla da se svatko smije javiti, ako ce biti pristojan jer ne zelim trpiti uvrede,bezobrazluk i slicno. Ovo je slobodna drzava! [:smije] [:poljubac]
2013 06 17
Pune mržnje?! aaaaaaaaAAAAAAAA!!!!!! postaje opasno. Baš zgodno da si naredala toliko diploma sa svojih 20 godina - ta izjava dodala je nekoliko bodova na tvoju vjerodostojnost [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 17
ona ne želi trpiti! aaaaaAAAAAA!!!!! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 17
1 2 ... 7 8 9 10 11