Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nije fer!!!!

nije draga dalilla stvar zraka...svi znamo zašto smo na ovoj stranici...ali kuda je to otišlo...to je prestrašno...
2013 06 20
ja sam ovdje upoznala divnih cura i zadovoljstvo mi je sto smo ostvarile kontakt. istina,dosla sa, prvenstveno radi prodaje /zamjene ali mi se vrijeme provedeno ovdje ne svodi samo na to. I to mi je drago! Jako sam drustvena i sasvim su mi u redu cak i ova virtualna 'prijateljstva'. Zna se dogoditi da se logiram a ni ne pogledam krpice nego odem odmah na forum i druškam se [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 20
ma lee, halo, to je startna tocka. hoce li doci do divnih iskustava i kavice? naravno da hoce. ljudi se svuda znaju vidjet i prepoznat. u to nemas sta sumnjati. ali to je bonus, to nije osnovna svrha. [:smijesi] ti si meni ovdje bonus. ne svrha. nisam te trazila, pa te ovdje nasla. samo sam te nasla. i nis mi ne fali. naprotiv. mala, nikak da prepoznas kompliment (skoro napisala kompot) [:poljubac] [:smije]
2013 06 20
[:smije] [:smije] [:smije] cipka razumijem ja tebe...al me ljuti jer nije problem u priznavanju...da logirao sam se jer nemam i treba mi novac ili želim zamjenom doći do nekih zanimljivih komada...nego što je to omogućilo užasnim osobama da tu harače...
2013 06 20
Meni je samo žao što su ove krpice postale živi cirkus,svaki da neki šou kao u dinastiji,dobre curke odlaze a prevarantice se kote ko žohari....i dugo nije bilo teme a da se nije pokefalo na forumu....sve je rijeđe i rijeđe ono ugodno druženje [:tuzan]
2013 06 20
cuj, ko je nov tom se zamjena podesi tako da prvi salje predmet. ak pase okej, ak ne, nista od suranje. krpa je u pitanju, ne roznica ili bubreg, to stalno napominjem. dok osoba ne stvori kredibilitet, tako ga gradi. za dva tjedna vec mozes imati znacajan broj pozitivnih. sori cure, al lazne se vide iz aviona, al treba malo stat na loptu pa istrazit. koliko ljudi udre ime za uplatu u gugl da vidi sta ce izbacit prije nego sikaslje i po 500 i vise kuna? svega ima...meni smetaju zlostavljacice. nespasene duse bez ikoga da ih pomazi paznjom, pa tu izivljavanjem, ucjenama i dosadjivanjem gade atmosferu. obitavaju prije, usred i nakon svih ostalih. koji se radije maknu skroz nego da to gledaju, a kamoli trpe.
2013 06 20
meni, koja sam već godinama od 0-24 sa svojom pačurlijom, vi ste bijeg od te monotonije i jako mi je žao da pametne žene/cure odlaze zbog nekolicine glupačica (i dalje vjerujem da je više pozitivnih nego neg. osoba ovdje) [:sokiran] [:tuzan] ne dozvolite cure da vas samo tako izbacuju iz takta, to im je i cilj, hrane se time, pustite ih neka laju i IGNORE [:ljut] Došla sam i ja naravno zaraditi koju pinkicu, ali više vremena provodim tu, na forumu, nego u prodaji/kupovini [:zaljubljen]
2013 06 20
je, dalilla, a znas zakaj prevare prolaze? jer je curama neugodnjak traziti nesto, da ne bi slucajno nekog sta, uvrijedile nepovjerenjem? tko je posten nema to problem i pokazati/dokazati. dezurne, za to vrijeme, otvaraju teme s ismijavanjem tudjih tjelesa u robi, cijena predmeta i izgledom istih. psi laju, karavane prolaze. [:smijesi]
2013 06 20
jednom sam napisala kako se jedna osoba hrani prozivanjem i kako to više nije normalno...svi su bili užasnuti jer kao kako sam to mogla reći...pa ne hrani se...jel...vratila se po još maltretiranja...al kada se upozorava nitko ne čita i nitko ne promišlja...
2013 06 20
[:poljubac] [:poljubac] [:zaljubljen]
2013 06 20
kokice moje ja vam odoh odspavati pa vas obidjem poslije posla opet. ne zelim tada vidjeti da se netko svadjao na ovoj temi,ok [:smijesi] puseeeee [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 06 20
[:poljubac] [:poljubac]
2013 06 20
Vale daj jednu kavu...sad mi baš treba...malo kofeina da udari u ovu senzibilnu glavu...
2013 06 20
đob, svadjalice ak i dodju brzo odu. ovdje je kava koja se srrrrče prejaka [:smije]
2013 06 20
AMALY31LEE evo ljube za tebe sad će te glavica proči [:smije] [:smije] [:poljubac] [slika:7fed0343-80f9-4152-a724-8841ef7dad1a]
2013 06 20