Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Par prijedloga...

Draga adminka i korisnice, imam par prijedloga s kojima mislim da bi mogli unaprijediti svima nama najdražu stranicu. Najprije bih htjela reći kako podržavam već predloženu ideju o uvođenju opcije Tražim na traku izbornika. Nadalje, htjela bi predložiti da se u obuću doda u izbor Patike i da negdje uguramo sportska oprema (npr tražim biciklističke majice, biciklističke rukavice, sportski top...). I još jedna ideja...meni se čini da bi bilo super da imamo kategoriju Ostalo s podkategorijama kao npr: DIY (perlice, zakovice, konci, vuna, materijali za šivanje....), tekstil za dom (jastučnice, stolnjaci...), knjige, kuponi (popusti, bonovi...) - kako se takve stvari ne bi povlačile po kategorijama u koje ne spadaju i mogle se lakše pronaći. lp
2013 06 23
Imaš opciju tražim.
2013 06 23
da to bi bilo uredu i OK,naime tenisice za prodaju uvijek moram staviti u balerinke ili kožne ,jer nema naziva gdje bih to svrstala,mislim da bi bilo uredu i za mobitele ,jer vidim da je velika potražnja ,a mobiteli se brišu ako ih admin skuži da se prodaju .Pa zašto nebi i neki manji kučanski predmeti imali svoje mjesto za prodaju????? PODRŽAVAM PRIJEDLOG
2013 06 23
taman ja tila otvorit temu sa svojon sjajnon idejon [:smije] ovo je moja: da kad udes tamo u sve pracene teme odma pored teme imas opciju da je prestanes pratit nakotilo mi se citavo cudo tih tema, a zivcira me sta tamo stoji bzvz, a ne da mi se ulazit u svaku da se maknen iz nje
2013 06 23
GothicLolota- imam i ja taj problem, gdje se mogu maknuti iz tih tema?
2013 06 23
Cure, kliknite na zutu zvijezdicu pa necete vise pratiti temu [:smijesi]
2013 06 23
ova opcija tražim mi slabo pomogne :(
2013 06 23
Slazem se, meni isto tako treba kategorija za zakrpe koje izradujem, nikad neznam u koju kategoriju ih ubacit...
2013 06 23
Hm...izgleda da samo ja ne vidim tu opciju Tražim (ne mislim na tražilicu nego na kategoriju u koju bi mogla staviti slike krpica koje tražim pa ako neko ima nešto slično da mi ponudi)
2013 06 23