Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Za zamjenu...

ni ja to ne razumijem nema vracanja, to mi je odmah nekako sumnjivo, cim se to navodi, pa ak je predmet ok nemas se sta brinit da bi to vracala [:smije] [:smije]
2013 06 29
@iazzra " Za dogovor sam oko cijena kod kupnje, na moju cijenu ide +50 kn kod zamjena koje vi pitate." pojasni mi ovo, znaci ako ti imas nesto u vrijednosti 50 kn, cura koja te pita za zamjenu tebi mora ponuditi stvar koja vrijedi 100 kn? sam dobro skuzila?
2013 06 29
Ovakoc......sto se tice toga "nema vracanja" mogu razumjeti. Primjer: Prosle godine sam prodala haljinu, velicine klasicne 38mice. Objasnila curi sve mjere, slikala je na lutki sa centimetrima na strateskim mjestima....bla, bla...... Kad joj je haljina stigla ona u nju navodno nije mogla uci i svim silama je zeljela vratiti natrag! E, pa....prvo i osnovno, prodavac nije kriv sto ovdje cure nose L al stanu i u S, niti je kriv sto se doticne ne znaju izmijeriti niti realno procijeniti sto im stoji, a sto ne. Ili?
2013 06 29
iskreno svako ima pravo postaviti ovdje svoje uvijete, e sad kome se svidi ok, kome se to ne sviđa može se javiti za dogovor ako želi , ako opet ništa i od tog ides dalje pa ima stvari na krpicama kolko oš [:smije] [:smije]
2013 06 29
slazem se s tim StasaSahman , kupac je u sve bio upucen dakle njegova krivica je bila, jos si joj ti sve zivo izmjerila itd itd [:smije] [:smije]
2013 06 29
to bas nije ok [:vrti]
2013 06 29
Veličina je rizik kupnje i po meni nije kriterij za vračanje, osim ako se izričito unaprijed ne dogovri s prodavateljem. Moj natpis + 50 kn za zamjenu je zato jer želim prodati stvari, a slaba sam na zamjene i time sama sebe sprječavam da se mijenjam, bar ne puno, jer u startu odbije cure pa se niti ne jave :) Dakle, moj razlog je čisto zato jer ne smijem se više mijenjati jer doslovno ne stignem nositi tu odjeću, sve stoji.. nije da nosim stvari do prodaje... Eto, rado odgovaram na sve upit :)
2013 06 29
iazzra hvala ti na odgovoru, misterij je napokon rijesen [:hihot]
2013 06 29
No frx, svaka cura koja je pitala u inbox je dobila odgovor [:smijesi] Mnoge su pristale [:vrti] [:hihot] [:hihot]
2013 06 29
1 2