Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto to radite?

sanjam voli da trolla ljude biće , ban [:smije] [:smije]
2013 06 29
@luvisindier [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 29
tako je luvisindier, sanjaM ban
2013 06 29
Ja sam baš naprotiv ZAHVALNA curama koje upozore na prenapuhane cijene. Zašto? Zato što baš i ne mogu sve cijene držati na oku, ne prolazim toliko često kraj npr Roberta, Franca, hnm, kao netko tko živi u Zagrebu. Stoga kada neka korisnica upozori da su neke štikle, koje snimam već mjesec dana i pokušavam prikrpati tih 100-150kn za njih, zapravo u Zagrebu 49kn budem joj beskrajno zahvalna jer mi je upravo uštedila bar 100kn. Što još? Da, s takvim korisnicama za koje vidim ili budem upozorena da prenapuhuju cijenu ne želim imati posla. Bez obzira na povratne informacije, ma da ih ima 400 pozitivnih ne želim poslovati s nekim tko ti tako ljubazno dere kožu s leđa. I kad ju pitaš da ti uključi poštarinu u cijenu dama se bahato uvrijedi. Da zaključim: moje krpice su tu prvenstveno za nas koji si ne možemo priuštiti baš puno. Pa kupujemo ovdje polovne stvari. OVO NIJE STRANICA ZA PREPRODAJU i svaki oblik preprodaje i debelog zarađivanja bi trebalo spriječiti. No to ne možemo, pa je svaka nova tema s upozorenjem kod mene DOBRO DOŠLA
2013 06 29
Marianne da si barem malo pažljivije čitala, vidjela bi o čemu se radi. Pričaš o curama koje preprodaju i napuhuju, ja govorim o tom kad se negdje dogodi sniženje, pun je forum tema o "preprodavačicama". Smiješno, da ti kupiš majicu za 200 i prodaješ ju za 50, netko te prozove na forumu jer je snižena na 40, kako bi se osjećala?
2013 06 29
ja se slazem sa Marianne. Koliko god pratim teme na forumima, nikada nisam vidjela da se nekog proziva za 10 kuna, vec je uvijek bilo govora o vecim ciframa. Ne znam jel sam nesto propustila ili ne, ali ako netko dobronamjerno napise kakve su cijene di, mislim zasto ne. Mislim da nam je svima u cilju ustediti koju kunu a pri tome imati super stvar :)
2013 06 29
i ja se slazem skroz sa marianne59
2013 06 29
AuroraBorealis pažljivo sam pročitala no mislim da se naše poimanja preprodavača ne slažu. Nisu ovdje preprodavači samo oni koji naručuju preko e baya već svi oni koji kupuju stvari sa svrhom da zarade. Kužiš? Razumijem cure koje su kupile neku stvar po punoj cijeni, nosile ju, više im nije zanimljiva pa ju prodale po nižoj cijeni nego su kupile. To što je trenutno taj modle na sniženju nije problem. No nažalost takvih je ovdje vrlo malo. A puuuno više onih koje namjerno kupuju na sniženjima i tu preprodaju za veću cijenu. To je njihovo pravo. Opet naglašavam. No drago mi je kada me netko na njih upozori. Pritom nisam mislila na 10-20kn već na 100kn razlike. Ja sam isto za to da netko javi kada je sniženje nekih modela, ode u trgovinu, uzme si po paru proviziju od 10-20 kn i svi sretni Trenutno me bodu u oči pluterice koje imaju Britansku zastavu na peti. Jedna ih je cura nove novcate prodavala za 50kn a nakon nje vidim nekoliko istih takvih za 150- 180kn NAGLAŠAVAM: istih! I jel to nije bezobrazno? a znamo im trenutno cijenu u trgovinama Cure drage, nismo mi Kate Middleton niti princeze Dijane da odjeća koju smo mi nosile dobiva na cijeni [:jezik] [:jezik] [:jezik] mnoge su zaboravile da smo tu jer se volimo lijepo oblačiti ali nemamo financijske mogućnosti za to. Stoga pri odabiru cijene trebamo biti malo umjereniji i pošteniji. Jer se poštenje i umjerenost isplati.
2013 06 30
1 2