Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak problem - dostavljena prazna koverta!

Meni prodavačice uvijek daju da sama sastavim kutiju, stavim stvari unutra i zatvorim i zaljepim. A kuvertom sam dosad samo jednom slala i nisam znala kako se zatvara (nekako mi se spetljano činilo [:hihot] ) pa sam zamolila tetu da zatvori i ona je odmah to ispred mene zatvorila. I već me znaju, čim dođem, samo kažem koja veličina kutije i one mi nose da si ja to složim. [:zaljubljen]
2013 07 07
moje tete su super...ja u torbici uvijek imam klamericu ili selotep...ja to tamo sama zaklamam pred njom još mi nikad nisu prigovorrile radi toga...
2013 07 07
@kiko12, tocno dostavili su paket i ona koja ga je primila ga nije provjerila pred njima!
2013 07 07
ja sam do sada slala uglavnom sve preko tiska i takoder i dobivala i nemogu reći ništa osim riječi hvale stvarno [:kesi]
2013 07 07
ne bi oni meni dali da posaljem prazno, ne bi mogla dobiti potvrdu i sifru. jer kad bi to bilo moguce puno ljudi bi to zlorabilo. ja sam upisala vrijednost paketa i budem ih nazvala i ispiala sto je bilo. cure hvala na komentarima, preznojila sam se 10x od jada!
2013 07 07
al piše u njhovim pravilima da je ako sumnjaju da se radi o prometu robom kojom nije dozvoljeno prometovati, smiju otvoriti paket i uvjeriti se... [:sokiran] ...ni meni se to ne sviđa al eto tako je... P.S.nadam se da si navela što veći iznos na obrascu
2013 07 07
Da, sa kioska ne mozes poslati praznu kuvertu ili kutiju sto sa poste mozes.
2013 07 07
Mislim da ti cura opasno laže [:tuzan] A vi imate pravo svoj paket zatvoriti odakle trgovcu pravo da gleda što vi šaljete,to bi isto bilo kao da vam u pošti nedaju da zatvorite poštu,ma zamisli! Samo vi njima recite da hoćete na svoje oči svojim rukama zatvorit paket imate pravo na to!!
2013 07 07
navela sam tocan iznos...a cak i da su otvorili i vidjeli da nije nis sumnjivo bilo bi ok da onda vrate sadrzaj natrag i zatvore kovertu. a cura kaze da je koverta dosla nova novcata i da nikad nije nis ni bilo unutra.
2013 07 07
Ja sam primila tj moj suprug je primio kovertu,nije znao sto treba biti u njoj,ali koverta je potpuno ravna,neostecena.Nije bilo nikakve naznake da je ista bilo unutra.Trebao je biti losion za sucanje,a da je bio ona bi se u transportu bar malo iskrivila,tj prilagodila tom losionu.Ovako izgleda kao da je netko slao npr. jedan dokument.
2013 07 07
OK, a zasto onda tu istu kuvertu nije pokazala na Tisku?? Ovo je presuplje, sorry! ne osjeti da je prazna i jos veli da je nova novcata! Ovdje nesto ne stima! :)
2013 07 07
vicky2- [:hihot] [:hihot] ...treba s njima znati...ja jednom dođem držim u ruci majicu na bretele...i tražim kuvertu veli ona to je samo za dokumente...ja mrtva ladna velim pa ovo je dokument...ona gleda, ljuta puši joj se iz glave, al što će da mi- ja zaljepim i važno odem...pa treba bit malo luđi od njih [:smije] [:smije]
2013 07 07
hahahahahaha [:smije]
2013 07 07
da pa mozes poslati u toj koverti majicu ili tajice bez problema, meni nikad nitko nije nista rekao da je samo za dokumente, to je ta teta malo zabrijala previse :)
2013 07 07
ja sam nedavno na kiosku vidila da moj predmet pakira u polovnu kutiju koja na dnu ima rupu i pitan ja nju sta to radite a ona kao normalno a vidi ova kutija nije dobra [:frustriran] .... od tad trazim kutiju da je ja sama sklopim i zalipim, kao i kovertu ja sama spakujem i zalipim i onda predam paket..... bezobrazne su stvarno... uvik se zale nesto da za par iljada kuna sad jos i sa paketima zaj.... mislin se daj otkaz ima puno ljudi na birou sta bi radile tvoj posal.... [:frustriran] [:frustriran]
2013 07 07