Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak problem - dostavljena prazna koverta!

@Melian25..Pise tvoje ime.Ma ne vrijedi sad razglabati,provjerit cemo sutra sto se dogodilo.
2013 07 07
JAOOOOOOOO...i ja imam sličan problem,sad čekam ponedeljak da dem tamo i pitam šta se desilo..poslala sam curi šifru (vrijednost 50e) i imam onajjj papirić da sam slala.....cura je dobila paket i kaže da je unutra sve samo ne ono šta treba biti :((((( prvo je mislila da sam krivo šifru upisala..i sad gledam pa šifra je dobra,sve je kako treba.ona je dobila neke gluposti kaj se prodaju na tisku....(britvice...bla,bla...) koma.....nadam se da ve se sve riješit sutra jer fkt nisu normalni !!!!
2013 07 07
Stasa ljudi različito razmišlaju o istim stvarima...i imaju pravo svak na svoje mišljenje,..tako ja i ti...ja ih ne žalim...ja trenutno radim isto za mizeriju i znala sam se sakrit i plakat od muke, al sam se smješila i preko volje...tako da ja ko kupac ne moram mislit o pozadini njihovoga namrgođenog ili nasmješenog lica, možda nisam dovoljno empatična, al briga me...kupac sam i zahtjevam ljubaznost, ne treba osmjeh, to mi dođe ka gratis...al ona ljubaznost vulgaris je dovoljna... I kažem.ponavljam to je moje skromno mišljenje, kad neko kaže ja mislim, onda to nije istina već moje mišljenje- njihove tinovske svakidašnje jadikovke me ne zanimaju
2013 07 07
u svakom slučaju treba sve pritužbe početi masvno prijavljivati ne samo telefonski nego mailom, dopisom šta god..ne znam da li imaju na fejsu stranicu pa i komentare..pa će se dovest red ..a vrijednost bubnut bar dvostruko veću da nadoknadiš i sebi i curi koja je uplatila..
2013 07 07
kad ste već spomenuli plaće i DM, po meni nema neljubaznijih prodavačica od onih u DM-u!!! [:frustriran] [:frustriran] svaki put kad dođem tamo, zatukla bi ih s nečim!!
2013 07 07
@smisna mala s ovim se 100% slazem. No, ja sam zeljela nesto drugo reci s ovim gore.....one su zaposlene kao prodavacice, a postanske usluge su im naknadno dodjeljene. Ne samo njima vec i vozacima. Kao prvo to treba nauciti, kao drugo to je dodatni posao bez dodatne naknade. Primjer: 40 minuta mi je trazila sifru, a za to vrijeme se pred kioskom skupio red bijesnih musterija. Dal da ja sad krivim njenu nesposobnost? Zena je zapravo bila u strahu da nesto ne zezne, a na to je pak dobila urlanje s vanjske strane! ;)
2013 07 07
ajme, lanna5, nocna mora :S ako ista mozemo nauciti iz ove situacije - cure provjerite da je paket zatvoren i same stavljajte stvari unutra. na mom tisku je uvijek red, a meni bude zao da ljudi cekaju pa ispunjavam uplatnicu a teta mi slaze kutiju i stavlja unutra. od sada cu to sama raditi!
2013 07 07
i selotep i klamericu u torbice [:smije] [:smije]
2013 07 07
Stas@--- vidin sad svašta prodaju- lubrikante,neke vibracijske prstenove i stvari kojima ni ime ne znam [:smije] ...sad će se i u odnosu na to morat dodatno informirat [:smije] [:smije]
2013 07 07
Jos,sam primjetila da na onoj potvrdi,pise samo ime posiljatelja,na drugoj koverti koja je stigla,pise i ime i prezime i adresa.Nisam na to ranije obracala pozornost,ne znam sto je obavezno unijeti prilikom slanja,mozda to i nije tako bitno.
2013 07 07
bilo bi bolje da zaposli jos koju radnicu! bar na protocnim mjestima!
2013 07 07
ni ja nikad nisam slagala kutiju sama,nije mi palo na pamet uopce traziti ih,one me traze stvari koje uredno u vrecicu stavim zaljeplj.sa selotejpom i nisam ni posumnjala dosad u nista.neznam,ali ne moze se o njima sudit na temelju jedne osobe,niti imat predrasude prema tisku opcenito.
2013 07 07
Chloe - ja sam u svoju uplatnicu unjela sve podatke: ime, prezime, adresu i mail. sve su to obavezna polja bez kojih ne salju. sad mi tek nista nije jasno!!! molim te na privatnu mi posalji fotku te uplatnice jer ako nema svih podataka to ja nisam ispunjavala o.O mmm slazem se, ja sam 100 stvari poslala tiskom i sve je bilo super. ovo je izgleda onaj 101 slucaj, ne znaci da e sve lose zbog toga, ali malo se zakompliciralo :/
2013 07 07
P.S.@smisna mala jesi sigurna da ti se cipelice s masnicom s broja 36 ne mogu rastegnuti na 37,7??? [:smije] [:place] il su male il su goleme !! [:place]
2013 07 07
Citala sam sad na njihovoj stranici na faceu.Ima jako puno prituzbi oko paketa,nestajanja stvari,slanja pogresnih posiljki.Nisam ja jedina osoba u ovakvoj situaciji,a predrasude o tisku nisu mit.Jasno mi je da su cure koje rade tamo pod pritiskom i imaju masu obaveza,ali opet,tako je jednostavno zaprimiti posiljku i strpati u kovertu.Osim toga,ja bih se rado mijenjala sa bilo kojom od njih.
2013 07 07