Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Princip zamjena

Pozdrav djevojke, zanima me da li vi kad se mijenjate s nekime tko ima artikl jeftiniji od vašeg da li tražite da se nadoplati razlika u cijenama i suprotno? Evo danas ja i jedna gospođa da ćemo se zamjeniti; moje tajice 70 kn, a njena majca 40. I ja je upitam hoćete li vi nadoplatiti 30 kn razlike? i ona me u cudu pita ''30 kn razlike? sori al po meni to nije zamjena.'' Ne razumijem kako? Pa zar nije logično da ako npr. prodajete stvar od 1000 kn i mjenjate se za stvar od 50 kn, zar ne trazite ostatak novaca, pa ne vrijede bas te stvari isto. Molim vas recite mi vasa iskustva ja sam tek 2 tjedna ovdje
2013 07 13
imas pravo pitati da ti se nadoplati novac ako tvoj artikal kosta vise...ja osobno nepitam i mene isto jos nitko nije pitao... [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 07 13
Dap, trebala bi ti nadoplatiti razliku... [:smijesi]
2013 07 13
Sto nije u redu,nije u redu,vjerojatno se pravi mutava,da ne mora nadoplatiti [:hihot]
2013 07 13
Meni logika nalaže da se mijenjaju stvari iste vrijednosti (i slične, 5 kn-10 kn je ok, ali više ne), tak da bi meni bilo logično i tražiti razliku, ali i ponuditi.
2013 07 13
Ovisi koliko tebi vrijedi njen predmet! ;) Nije sve u napisanim cijenama. ;)
2013 07 13
Svatko to gleda na svoj način. Npr. mijenjam svoje cipele koje prodajem za 100 kuna, za nečije koje osoba prodaje za 70. Tu ne bi tražila da mi nadoplati, fer mi je cipele za cipele. Ali ako mijenjam haljinu koju prodajem za 100 kuna, za nečiji nakit koji osoba prodaje za 70, tražila bi da mi nadoplati. Barem ja tako na to gledam... [:smijesi]
2013 07 13
Ja ne tražim nadoplatu
2013 07 13
meni je to bezveze, ako se mjenjamo onda se mjenjamo.. ali naravno da nebi stvar od 200 kn mjenjala za 30 k i obratno.. :)
2013 07 13
Ako je neka sitna razlika ja ne tražim niti meni nitko nije. Al na primjer mijenjat kaput za rukavice sigurno ne bi bilo ok bez nadoplate
2013 07 13
Ako se meni neciji predmet toliko svidja meni nije problem dati ni dvostruku vrijednost. Za silu se ne mijenjam....
2013 07 13
I jos jedan savjet molim vas, nova sam tu i sva sam smotana ko sarma. Sad gledam povratne informacije te gospođe i ima ih 3, al od profila koji nemaju niti jednu povratnu informaciju [:boji] [:boji]
2013 07 13
Sve je to relativno. Ja uglavnom ne trazim nadoplatu niti me itko to do sada pitao. Netko svoj predmet precijeni, netko podcijeni da brze proda, i zasto da sad tu netko placa razliku ? Naravno, neces mijenjati kaput za ruakvice kako je netko napisao, ali recimo tajice-majica..ja ne bih trazila nadoplatu.
2013 07 13
Evo ja sam bas pred par dana dala kozne hlacice (cura od koje sam ih dobila prodavala ih je za 80, ja za 25!!), maramu i majicu-za jedne cipele od 70 kn. dakle, zaista je to sve relativno, meni su se cipele strašno sviđale i dala bi joj i još da je htjela..
2013 07 13
Imala sam jedan slucaj...Ukratko....svidjelo mi se nesto, 70tak kn....pitala zenu za zamjenu.....dosli do toga da sam joj poslala jos slika krpica na temu koje mi nisu u galeriji....da bi to izgledalo...ovako.....svidja mi se ovo i ovo, a imat toga jos......onda bi ovo, pa bi ipak ono......a kolko je cijena svakog pojedino ( Da li imas oci pa mozes procijeniti vrijedi li ti se za ista mod toga mijenjati ili ne? ).....i to je trajalo danima......na kraju sam popiz......i rekoh....mozes mi svoje prodati i za 50 i rijesena stvar! Ne, nikad se ne cjenkam......no ponudila sam joj potpuno nove i zapakirane stvari u zamjenu za nesto sto ne vrijedi ni tih 50 kn, samo zato sto je meni njena stvar trebala hitno za jedno snimanje. Aha sad cete reci da podcijenjujem.....ne. Stvar je sa ebaya, oko 35 tama, a jos je i nosena! :)
2013 07 13
1 2 3 4