Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bilo bi lijepo

...kada bi pisale realne velicine pod odjevne predmete koje prodajete! S, al moze i M i L i XXL???? Ako je S onda je S, tko je veci broj ako zeli neka se gura u isti, ali bi zbilja bilo lijepo i KORISNO da napisete velicinu koja pise na predmetu, a ne SBBKBB! ( sto bi bilo kad bi bilo!) Hvala! ONo....rastezljiv je materjal! Je i kondom je rastezljiv sve dok ne pukne!!! A onda...........!
2013 07 19
ahahhahah, dok ne pukne [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ja sam inače S, i na nekoj mojoj robici piše L ili pak M pa i svejedno odgovora.. sve ovisi o modelu :)
2013 07 19
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ponavljaš seeee..isti naslov
2013 07 19
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] svaka čast
2013 07 19
onda alimentacija
2013 07 19
Jasno da ovisi, ali se bez obzira na to napise velicina koja je upisana i u zagradu komotno moze misljenje ako je manje ili vece(ili mjere). Al jedna velicina NIKAKO ne moze biti 5! [:smijesi]
2013 07 19
Smisna, ishlapila mi sva kreativnost uz svu ovu na Krpicama! [:smije]
2013 07 19
može ako je univerzalna [:hihot]
2013 07 19
[:smije] mi ćemo svi totalno ovde pobenavit...same old, same old.... a znaš čega još ima ja sam većinu stvari dobila bez etikete...evo baš neki dan ako je ta majica S šta san dobila onda sam ja papa Vranjo...a nema etikete
2013 07 19
[:smije] [:smije] [:smije] De, univerzalna! Kupih nedavno neku cipku na ebay univerzalnu, toliko je univerzalna da ja sa XS nemrem uci u nju!!!
2013 07 19
i još da napišu koji je broj cipela bilo bi super:))
2013 07 19
aa aa cipele su ovde mahom BB ka ulice neke...bez broja [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 19
Meni je to isto baš čudno, primjera radi samo, ako je neka djevojka visoka 160 i napiše za haljinu da je univerzalna to je stvarno ludo, ja sam 184, to onda više nije haljina, tako i za ostalo. Druga stvar je ako ja napišem da može stati netko manji, a realno može [:smije] A ma, zato ja uvijek tražim mjere [:kesi]
2013 07 19
Cipele se valjda isto prilagodjavaju! [:smije] Sandele posebno! [:smije]
2013 07 19
da ne cjepidlacim.......34/36, S/M kod pamucnih stvari je OK.......al raspon od XS do XXL ni carobnjak ne moze stvoriti!!!! [:frustriran]
2013 07 19
1 2 3