Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bilo bi lijepo

Nije moja briga sto tko nosi, ali ako zelim kupiti trebam realno stanje i realne velicine, a ne procjenu nestrucnjaka tko to moze nositi, a tko ne. [:smijesi]
2013 07 19
Uvijek postoji krojački metar. [:smijesi] I kod mene ima dosta toga što je napisano "po procjeni", neke stvari ni nemaju naznačenu veličinu pa sudim po sebi (a ja visoka, a mršava, mogu ući u S bez problema (gore), no volim i nositi komotno pa imam i stvari koje su L, čak XL. [:kesi]
2013 07 19
Ma zato ja uvijek pitam mjere, neovisno koja velicina pise. [:kesi] Ovako kad samo velicina pise, nista mi ne znaci jer te velicine uvijek variraju.
2013 07 20
Točno to, NemisCloset, zato i postoji inbox :)
2013 07 20
ja iman jednu na kojoj pise one size al to je haljina koja je realno gore xs/s jer je rastezljiva a dolje bokovi mozda i jesu fakat one size jer je siroka ali da definitivno su mjere najbitnije mene vise zivciraju ove staaaalno iste slike na naslovnoj...npr one mini traperice za broj premale di pola guze ispada [:smije] pa vidin tu sliku mali miljon puta na dan ...kako to jos nije prodano uz toliku "reklamu" na naslovnoj
2013 07 21
1 2 3