Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Umišljeni...

Dobila sam ovu poruku, nisam nista odgovorila jer imam 3 upita za sandale o kojima pric i zeljela bih korianika prijaviti administratorici kako bi ga maknula sa stranice... Mislilm - WTF?!? chiao :) Od AndrejFranjic , prije 17 sata ako to već želiš prodati, pod hitno ukloni sliku da onim GADNIM prstima jer nitko neće kupiti nešto u čemu su bile te grane. Hvala na razumijevanju.
2013 07 19
groznooo! [:vrti]
2013 07 19
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Presutis il vratis jednakom mjerom! ;) Na ovakvim stranicama i na forumima uvijek ima svacega......A u inboxima nepristojnosti koliko zelis. [:smijesi]
2013 07 19
Jel' tAko?!.. Mislim, ok, nemam lijepe prste... Pa to je kao da svakoj curi koja ima koji kg viska ili ruzno nalakirane nokte posaljem takvu poruku...mislim stvarno.... [:ljut]
2013 07 19
KAJJJJJ????' [:frustriran]
2013 07 19
[:sokiran]
2013 07 19
[:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2013 07 19
ajmeeeeeeeee [:vrti]
2013 07 19
Dajte se najte sad zgrazati. Bezobrazno je , neodgojeno i nekulturno........ali nije nesto sto svakodnevno ne vidite (procitate) bilo gdje. Pod slikama na FB, pod objavljenim clancima na netu......ma, svugdje! Ignoriraj idiote il vracaj ako ti se da! [:smijesi]
2013 07 19
Mislim da dotična ima foot fetish, i da ima potrebu popljuvati sve što nije po njenom ukusu [:smije] [:ljut] Ja bi joj vratila jedan ljepi odgovor u mom stilu [:vrti] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:kesi]
2013 07 19
Dotična ili dotični?????
2013 07 19
Rad Devil, slazem se. Ja bih mu vratila istom mjerom, a da tako nesto dobijem u inbox vjerovatno bih se podrapala od smijeha [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 19
Mene je iznenadilo...
2013 07 19
a vjerujem, ali nemoj to shvacati osobno...nemam ni ja ne znam kak lijepe nozne prstice i bas me briga sto netko misli o njima, a kamoli neki lik s krpica [:poljubac]
2013 07 19
Colonia, ma sigurno je, ne očekuješ nešto tako od ljudi. Al krpice su pune fetishara, ja osobno pazim kad stavljam shuze, kakve slike stavljam.. Svašta sam dobivala na inbox.. [:smije]
2013 07 19
1 2 3