Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lukavstvo ili bezobrazluk

Ne želim nikoga prozivati, ali tražeći neke artikle primjetila sam da uz traženo iziđe još nekoliko oglasa koji nemaju veze s traženim. Npr. konkretno: u tražilicu sam napisala starke, te mi je uz to izbacilo još nekoliko oglasa s haljinama, parfemima itd. Otvorivši te artikle, koji se tu ne bi trebali nalaziti, primijetila sam da su cure u tagovima navodile svašta što nema veze s artiklom i to bi za pojedinu stvar navele 20-tak tagova, npr. za haljinu: starke, armani, ysl, loreal, čizme... Meni je jasno da svi žele prodati, ali kada bi se svi ponašali kao dotične mislim da nitko više ne bi mogao naći nijedan artikl.
2013 07 20
i jedno i drugo... već dugo škicam jednu Zara haljinu, ali nekako mi uvijek zapnu za oko tagovi "zara, bershka, mango, ann christine, amisu" itd. pa se uvijek predomislim.
2013 07 20
[:vrti] [:vrti]
2013 07 20
[:vrti] [:vrti]
2013 07 20
Baš sam i ja jučer tražila nešto i izbacilo mi je sve i svašta, osobito od jedne korisnice. [:pospan] Ma sve takve oglase sam joj prijavila, baš me briga. [:jezik]
2013 07 20
I da, riječ je o bezobrazluku! Neka se i takvi oglasi konačno počnu brisati!
2013 07 20
Losha reklama!?!? [:smije]
2013 07 20
Uvijek sam za to da se proda, i razumin da ljudi tribaju reklamirati, ali opet ne na način da naprave totalni kaos, jer kad bi se svi ovako ponašali doslovno nitko ne bi mogao naći nijedan artikl. Malo mi je to bezveze.
2013 07 20
a znam i meni je puno toga bezveze i svi se zale vech poduze vremena na iste stvari a nishta se ochito nemoze promijeniti [:vrti]
2013 07 20
kada bi se htjelo promijeniti moglo bi se. staviš ogrančenje na 3 taga po predmetu pa da vidiš kako bi se počelo točno opisivati predmete [:hihot]
2013 07 20
do pred 2 tjedna..utipkam zara u trazilicu..ispalo manje od stotinjak stranica...utipkam sada zara u trazilicu...preko 200 stranica xD kako li se samo zara namnozila... [:boji]
2013 07 20
[:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2013 07 20
Prijavite te cure. Ovako sve ostaje samo jadikovka.
2013 07 20
očajna vremena zahtjevaju očajne mjere [:hihot] prijavite i u dogovoru s adminom probat dogovorit max 3 taga
2013 07 20
ajde, ajde...i mene živcira to glupavo tagiranje, ali ako ti se već nešto toliko sviđa i želiš kupiti nećeš gledati kako je tagirano [:smijesi]
2013 07 20
1 2