Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

boze sacuvaj

ma cure ne vrijedi se svadjati-nemam nista protiv ni jedne, sam kažem prvo plati oglas pa se reklamiraj! i ova tema uopće nije u pravu tj ne slažem se sa tobom, ako imaju posebne teme za oglase ne treba nam 100000 tema za potražnju i sl. forum je za druženje i sl a ne 1000 podtema za oglase. totalno bezobrazno.
2013 07 29
ma cure ne vrijedi se svadjati-nemam nista protiv ni jedne, sam kažem prvo plati oglas pa se reklamiraj! i ova tema uopće nije u pravu tj ne slažem se sa tobom, ako imaju posebne teme za oglase ne treba nam 100000 tema za potražnju i sl. forum je za druženje i sl a ne 1000 podtema za oglase. totalno bezobrazno.
2013 07 29
je ali ako se ne slazes sa temom ne moras komentirat ili u jednoj poruci rec jednostavno da se ne slazes i gotovo a ne poput tebe na svakoj re raspravljat i prepucavat i pokusavat omalovazavat ljude jer si umislila da si glavna faca ali ne vrjedi se stobom prepucavat nema smisla
2013 07 29
đabe njoj tema . have a nice day [:zaljubljen]
2013 07 29
A isto tako znam da je svadjanje pogotovo zabranjeno-svakodnevne prepirke i kokodakanje mene smeta! radje se opusti popij pivce za živce ili odi na kupanje [:hihot] ima nas svakakvih i svima ne odgovara sve zato se ne vrijedi oko toga nervirati [:sramezljiv]
2013 07 29
kiko tko je umislio da je faca?
2013 07 29
pa ne znam curke ova tema ima vise ocjena od bilo koje druge teme objavljene u zadnji par sati ocito cure podrzavaju ali su pametne pa se nece petljat komentarima jer kao sta sam ja tako je i administratorica rekla bas kad je tebe blokirala da se par cura drze skupa i prave glavne face na forumu i da se to nece tolerirat to je adminka napisala pa zato druge cure nece zbog vas ni da komentiraju da se nebi morale prepucavat sa navodnim seficama foruma
2013 07 29
Sajt je za prodaju, a forum za druzenje.
2013 07 29
mistique neda mi se stobom prepucavat rekla sam ti ne dozivljavam te glavnom kako se zelis prikazat samo cu jos ovo reci pretpostavljam da ova stranica ima preko 500 i dosta vise clanova a forum korise njih 10 istih svakodnevno pa mislim da ovih ostalih 500 bi prije htjele vidjet da pise rasprodaja nego nekakve knjige ili pjesme ili ne znam sta jer se ulogiraju da bi nesta kupile ali opet naglasavam nemam nista protiv tih tema ali ne morate vas desetak se doc prepirat na temu rasprodaja i tako stim nemozete nista postic vec ce adminka to rjesit ako treba, i kao sta sam navela u nasslovu teme kazete da prenatrpavamo forum stim pa mi nije jasno mislim da se ipak puno vise natrpava stim drrugim temama isto tako sta to nejdete pisat pod neku od starih slicnih tema a ne uvjek otvarat novu
2013 07 29
ovo nikako nije dobra reklama, ja recimo ne bih kupila zbog takvog neprofesionalizma.... [:sokiran]
2013 07 29
1 2