Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Ne kupujte Dormeo

noup [:smijesi]
2013 08 05
Kul! (neka opaka kemija, al kul)
2013 08 05
nadmadrac je odličannnn, vrijedi svake kune. čisto brzo i super došlo i pretvorilo skup i lijep kaup a vrlo neudoan u super ugodan bračni krevet :)
2013 08 05
Ja sam ih kupila... i moja mama isto... Jako sam zadovoljna i nema nikakvih mrlja ...
2013 08 05
Ja imam madrac vec 5 godina, i jastuke, i pokrivace, i sve je 5... neznam kaj se dogodilo s tvojim jastucicem :/
2013 08 05
Ja sam ih isto kupila, i super su mi....bas sam zadovoljna i nisu imali nikakvih mrlja.
2013 08 05
ti imaš pravo na reklamaciju i duže od tjedan dana....to su gluposti
2013 08 05
rok za reklamaciju je 2 mj. taj jastuk je već reklamiran,tj,vraćen od kupca,pa su samo promijenili navlaku... i dali tebi [:tuzan] ako hoćeš kvalitetne jastuke,podnice,madrace i nadmadrace, Javi Se Meni! bavim se time [:zaljubljen]
2013 08 05
jastuci su savršeni.muž i ja smo kupili.sve super i madrac .5000kn smo dali za sve i bilo je savršeno.
2013 08 06
Moja prijateljica kupila je isto anatomski madrac, za bračni krevet. Međutim, jednom je prilikom podignula madrac s podnice i vidjela da je cijeli pljesniv s donje strane! To je bilo nakon pola godine od kupnje! Nazvala ih je i oni su joj dovezli novi, još su se ispričavali i rekli su da je vjerojatno u skladištu upio tu vlagu koja je tek kasnije izbila! Tako da ne mogu vjerovati da tebi reklamaciju ne uvažavaju nakon tjedan dana!
2013 08 06
Nikanera, rekli su mi da vraćene proizvode ne vraćaju uprodaju, da ih daju zaposlenicima jeftinije, sad ja ne znam što da mislim, katastrofa!! Tješim se da je iz tvornice tako došlo???? Ma ja više ne bi ništa njihovo, ne, hvala [:boji]
2013 08 08
leptirice,da li vraćenu odjeću u butiku daju zaposlenicima jeftinije? [:sokiran] kako ne [:hihot] računaj da je dormeo kineska roba(da,da! [:kesi] ) ,očekuj takve stvari... sretno! [:smijesi]
2013 08 22
ma ne,imam svoju firmu,ne radim za dormeo [:hihot] ,talijanska roba,kvaliteta,i onda nema reklamacija,kužiš? [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 22
da vas pitam, danas stavila na bračnoi krevet dormeo nadmadrac... no kako je bio zarolan, preko kreveta sada imam dvije grbe... kako to izravnati? kakva su vaša isustva? hvala
2014 09 07
1 2