Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Jel pretjerano?

Evo malo zvirkan okolo po krpicama, i naletin na curu koja je dala neg.komentar drugoj curi jer je odustala od kupnje. Po meni je to malo pretjerano, mislin onda bi svi mi tribali okolo lipit negativne svaki drugi, treci dan. Jedna je stvar ako ne odgovara na poruke,ili ako ne uplacuje nakon neznan koliko dana, al ako se cura lipo javi da odustaje,mislin da nije fer lipit negativnu.
2013 08 05
Ovdje djevojcice, djevojke, zene lijece komplexe....
2013 08 05
i po meni je to pretjerano.negativna se daje ako nisi zadovoljan sa robom,uslugom itd., a ne zato sto netko ne zeli nesto kupiti,mozda se zaletio,ostao bez novaca itd.:))))
2013 08 05
ja uopče nedajem negativne ,ako je netko odustao od kupnje ,čak i ako pošaljem broj rč. ako vidim da je na netu ,a neodgovara ,znam da je odustala i kraj priče .Po meni se negativn edaju samo za prevare ili ako niste dobili ono što ste očekivali tj. nije kako je prikazano na slici ili pak ako netko kaže da je uplatio ,a nije ,ili pak ako strana traži povrat novca ,jer nije zadovoljna predmetom ,a prodavač mu ne želi vratiti iznos -onda te osobe dobivaju negativne ,ima cura koje daju negativne mada im je prodavač vratio iznos i povrat robe -MISLIM ako se postigne sporazum između strana da NIJE LIJEPO DAVATI NEGATIVNE,a za ovakav ishod pogotovo
2013 08 05
pa da, ja san se bas iznenadila kad san vidila, bas bzvz, malo ih je takvih sto ne uplate, da se svakomu ostavi negativna sto bi to bilo. jos toj curi u opisu pise ovako: Molim vas da NE UZIMATE MOJE PODATKE ukoliko niste 100%sigurni u kupnju u suprotnom DAJEM NEG OCIJENU!!! mislin bas odbojno. zamisli da ti se nesto dogodi, iskrsne, bilo sto, evo ja san proslu sedmicu CILU bila bez interneta jer su me u optimi nesto zezli, i sad da san ja nedaj boze sa ton curon dogovorila kupnju, nemogu na int, a ona meni negativnu. pa ja bi poludila
2013 08 05
Ma pretjerano, pa valjda se ostavljaju povratne informacije kad suradnja bude gotova..Cure su si dale previše oduška.
2013 08 05
[:smije] [:hihot] i ja sam to kod nekog vidjela da piše..."ukoliko niste sigurni 100% u kupnju u suprotnom dajem negativnu ocijenu,ma zamisli kakva bahatost i arogantnost..od takvih nebi uzela ništa taman da je sve od zlata i đaba [:ljut] [:ljut] ,inaće kad hoću s nekim nešto tržit ili mijenjati prvo idem pogledati tu malu rubliku šta piše o osobi,do sada sam samo poslovala sa dragim i kulturnim osobama [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 08 05
Stvarno si neke cure daju previse oduska, raspojase se ko kocijasi - [:boji] Imala sam i ja svakakva iskustva, ali sve se kroz razgovor da rijesiti i nema potrebe ostavljati takve komentare, osim u krajnjem slucaju naravno. Ne znam kojim se inace poslovima bavite, ali ako ste ikada radile u prodaji ili sa ljudima, znate da uvijek i iskljucivo treba biti ljubazan!! Nedavno sam cula jednu dobru: trgovac moze krasti i varati, ali je uvijek obavezno ljubazan. [:smije]
2013 08 05
@ EmaEmilly Imas pravo, i mene takvi opisi u profilu odbijaju, nemam volje poslovati niti poslati upit takvoj korisnici....odmah valjda osjetim ''negativku'' - u svakom smislu [:smije]
2013 08 05
Meni je još bolje kada sam vidjela ovu negativnu. Cura A se javila curi B da želi nešto i cura B joj kaže da joj se već javila druga cura i da bi trebala uplatit sljedeći dan. I cura A podivlja jer kao na artiklu nije pisalo da je rezerviran i da joj negativnu uz bijesan komentar. [:sokiran]
2013 08 05
U postavkama nema opcije rezervirano! Dakle, ne pada mi na pamet posebno upisivati zbog minimalne vjerojatnosti da ce se jos netko zeletiti na istu stvar! :D
2013 08 05
Stela26 [:smije] [:smije] Pozitivna sam osoba i lipim samo pozitivne [:smije] [:smije]
2013 08 05
Ja sam dobila negativnu jer sa uredno platila i dobila lošu robu, lažno opisanu, pa ti vidi :) Tak da je ova dobro prošla, bar nije dala novce za negativnu [:hihot] Šalu na stranu, takve stvari bi administratorica trebala obrisati.
2013 08 05
Joj Iazzra [:ljut] . Ja sam jučer cijeli dan pokušavala dobit svoje stvari natrag i vratit njoj njezine jer sam za dvije stvari u vrijednosti od cca. 450 kn dobila nenosivu i poderanu odjeću krivog broja!!! I nisam ni neg ostavila [:place]
2013 08 05
Negativno sam komentirala jer kupnja nije odg. opisu oglasa, da bi me žena razapela u komentarima i još k tome je bila toliko bezobrazna da kad sam ju drugom prilikom, ne znajući da smo "surađivale" pošteno izvrijeđala... Ovo je nekima mjesto gdje istresaju nakupljene frustracije...
2013 08 05
1 2