Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Zaboravljene pilule

Pijem kontracepcijske pilule logest dva mjeseca, 7.8.(srijeda) sam zapocela sa trecom kutijom i zadnju popila 11.8.(nedjelja), ali ujutro sam sla na more na tri dana, i kako sam se brzo spremala jer je bilo iznenadenje od dragog tako sam zaboravila na svoje pilule... Inace ih pijem redovito u minutu tocno svaki dan, ali eto danas se dogodilo to sto se dogodilo... Molim vas pomozite mi, sta da radim kad se vratim kuci? [:place] [:vrti]
2013 08 12
lako za kad se vratis..dok ih ne pijes stavi lokot na milostivu [:smije]
2013 08 12
jučer si popila zadnju.pa kupi u ljekarni drugu kutiju.i danas ces popiti sa zakašnjenjem nekoliko sati.
2013 08 12
E pa ništa...ukoliko jednu pilulu zaboravis popiti, trebaš je uzeti u najkraćem mogućem roku...to nije problem...ali ukoliko tablete ne piješ nekoliko dana, e to je problem...ja ti preporučam da više ne piješ pilule do slijedeće menstruacije, znači, počinješ piti s prvim danom slijedeće menstruacije, ali novo pakiranje, naravno..ne možeš početi sa karticom koja je korištena....sad se čuvaj na druge načina...ne vjerujem da će ti u ljekarni na moru dat bez recepta kontracepciju tako da....možeš pitati, ali ne vjerujem!
2013 08 12
Zadarmajakooo- ne može bez recepta
2013 08 12
pa zoves opcu praksu da ti izda e-recept i dignes stvar u bilo kojoj ljekarni uzduz i poprijeko lijepe nase. sve se moze, treba se samo sjetit [:smije]
2013 08 12
gledala sam po sebi.svoj recep od pilula sam držala u novčaniku [:kesi] nek zovne ginekologicu.sve se da riješiti.
2013 08 12
ili neka ti netko od tvojih posalje tiskom ako si duze na moru
2013 08 12
ili neka ti netko od tvojih posalje tiskom ako si duze na moru
2013 08 12
savjetuj se s ginekologom
2013 08 12
zeko, otisla je na tri dana. seksa da, pilula ne. kmeeeeeeee [:smije] [:smije] [:smije]
2013 08 12
slazem se sa cipelitzom.... :) sve mozes rijesiti posto se vise recepti ne izdaju na papiru [:smije] [:kesi]
2013 08 12
uz izrazavanje nade da znas na kojoj si piluli odnosno danu ciklusa [:smije] [:smije]
2013 08 12
ma znam da je otisla na 3 dana [:smije] ,ali da li je 3 dana previse razmaka za ne pit pilule i onda opet pit?? ja ih pijem i neznam kako bi iskreno postupila da sam ih zaboravila 3 dana popit
2013 08 12
pa daj si nazovi ginekologa pa njega/nju pitaj. čak ti i u uputama od tableta to piše u slučaju da propustiš više od jedne tablete......
2013 08 12
1 2