Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Zaboravljene pilule

kad zaboravis pilule onda propustis seks. ili malo ruskog ruleta pa ko prezivi pricat ce [:smije]
2013 08 12
hahahahhhahha
2013 08 12
nazoves ljecnicu, prepise ti novu kutiju koju mozes podignuti u najblizoj ljekarni. ako je proslo 24h,ovu propustenu preskoci,.. kad podignes nove,nastavi ih normalno piti u redovno vrijeme, ali nazalost neces biti potpuno zasticena.
2013 08 12
znaci jucer si popila zadnju,danas kupi novu kutiju i popij i nemas beda nema veze ak nije tocno u minutu.. nemoj ju preskakati ,nije jos proslo tolko vremena da bi ju preskocila,nego trk u apoteku i popij
2013 08 12
ne znam jel se za pilule izdaje e-recept, jer ja sve ostalo dobijem e, jedino pilule na papiru. citam i zanimljivo mi kako niko nije rekao kupi kondom. eto, ja bi tako, s pilulama stala do slj.menzisa, a seks uz kondom dotad. 3 dana je previse da propustis.
2013 08 12
tko joj brani da kupi kondome,ali ako se sexala ovih dana,a sad ne popije 3dana [:boji]
2013 08 12
Dali postoji mogucnost da ih dobim bez recepta? Jer ljecnica mi je radila ujutro neznam koga da zovem, a i zdrastvena mi kod kuce...
2013 08 12
to ne znamo, je li i kako :-). puno zena i unatoc pilulama prakticiraju coitus intertptus [:smije]
2013 08 12
bez recepta ne moze.
2013 08 12
Strasno, ovo se samo meni dogada
2013 08 12
pa dobro mislim da se kondoma i sama sjetila ona je trazila rjesenje za to sto je zaboravila pilule a htjela bi ih nastaviti i dalje piti,tak sam barem ja skuzila
2013 08 12
jedna pilula propuštena neće biti problem, pogotovo ako je popiješ unutra 12sati od kad si popila zadnju pilulu, čak ni 20h neće predstavljati problem za kontracepciju, jedino bi tvoj organizam mogao izgubiti balans i pojaviti ti se neki iscjedak ili sl., ali u tom slučaju nastavi s uzimanjem do kraja pakiranja....Ali ukoliko kasniš sa više pilula, tad OBAVEZNO primjeni dodatnu zaštitu jer postoji velika mogućnost da taj mjesec ostaneš trudna pošto si poremetila "ciklus zaštite" ne uzimavi tablete svaki dan....nije čak ni bitno da ih uzimaš na minutu svaki dan, ali je bitno da u okviru 12h od zadnje uzmeš slijedeću...sretno
2013 08 13
Beatriss tako je.. Evo danas cemo kuci ipak, znaci imat cu jednu propustenu i jednu popijenu sa zakasnjenjem.. Sta sad da s tim radi dali odma cim kuci dodem roknem dvije pa kasnije normalno ili..
2013 08 13
hmm,ovo je vec malo nategnuto,mislim da bi ti bilo najbolje da za svaki slucaj ovaj ciklus koristis i kondome,zlu ne trebalo..
2013 08 13
Tako ce i biti... :) Hvala svima..
2013 08 13
1 2