Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Par pitanja

Kao i svi novi-tako ću i ja postaviti par pitanja na koje nemogu naći odgovor!!Prvo dala sam ponudu-poslala poruku i nema odgovora (interesira me:::: ako mi se nešto sviđa i kliknem - ne znaći da ću to i kupiti-ne vidi se kao npr Aukcije.hr koliko kupaca bida za taj predmet i dali je to tipa čija je ponuda najveća taj i dobije željeno!!Dali moram u porukama napisati kolko sam spremna dati ili je to fiksna cijena???unaprijed hvala!!!!
2013 08 14
Dobrodošla! [:zaljubljen] Kad klikneš "Želim to" znači da želiš kupiti, inače ispod artikla imaš opciju "stavite u omiljene"- tako si spremiš artikle koji ti se sviđaju no još ih ne planiraš kupiti.. Većina ima fiksne cijene, no opet se daju i sniziti postojeće, slobodno pitaš prodavača, možete se dogovoriti! [:smijesi]
2013 08 14
draga...cijena je ta navedena ispod artikla...ti klikneš na Želim to-i pitaš je li slobodno...možeš čak pitat jel cijena fiksan, da ti spusti i sl...to ti sve ovisi od prodavača
2013 08 14
osim ako dole piše 1 kn recimo...onda je to poziv da ti predložiš svoju cifru [:smijesi]
2013 08 14
a ono kad piše-Dodaj u omiljene...to ti ništa ne znači, dakle nikom se ne obvezuješ ništa...jednostavno da ti se to sviđa,
2013 08 14
Hvala na brzom odgovoru još samo ako želim odmah kupiti ,a prodavač ima puno ponuda --neizvijesnost dok ne dobijem odgovor!!!???
2013 08 14
ali prodavač zna biti nekad zbunjen ako ti ne napišeš nista nego klikneš, bilo bi poželjno kliknut i još dodatno napisat kupujem, jer neki to klikaju a samo se informiraju ili klikaju iz fore. a nemoj se čudit ako ti ne odgovore ima i takvih, [:frustriran]
2013 08 14
ko prvi kaže da kupuje, njegovo. ako si se prva javila treba se prvo s tobom dogovorit
2013 08 14
Hvala vam puno!!! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 14
evo ja muku muči,.neće žena da mi spusti 5kn!!!a meni fale-nemam ih .Ne mogu vjerovati!za 5kn!? [:hihot]
2013 08 14
Tanja a koji je cijelokupni iznos?
2013 08 14
I meni jedna za pet kuna nije htjela prodati suknju a sad ta ista suknja i dalje stoji u prodaji i sada još skuplja. [:tuzan]
2013 08 14
Ja uvik spustim cijenu bar malo sta cu se inatit za 5 kn [:hihot]
2013 08 14
iznos je 150kn koji uplačujem ali nemam 5kn za poštarinu-nemam tih 5 kn!!!i žena ne popušta,šta ću?idem se osramotiti i posuditi od frendice
2013 08 14
ajoj, pa 5kn, hello, kak ne moze spustit 5 kn, ne kuzim takve ljude koji na taj iznos ne daju takav minimalan popust. [:ljut]
2013 08 14
1 2