Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Par pitanja

Tanja ja ću ti uplatiti na račun 5 kn :) Ozbiljno.
2013 08 14
hvala draga Lenymoda,nije potrebno,sama ću se snaći..e pa svašta! [:sokiran]
2013 08 14
nikada do prije par dana nisam imala problema sa stavljanjem artikala, no zadnjih par puta mi konstantno u nekom od koraka izbacuje 'grešku'...kao primjerice: "Ups. Zaboravili ste nekoliko stvari. Naziv materijala je prekratak, min. 3 znakova" iako mi naziv ima dovoljno slova, da li se jos nekome to dogodilo?
2013 08 14
Jednom sam čitala da za lotove treba biti jedna cijena,a ne lot 20 pa kad otvoriš oglas cijene su od 20 do200 kn, da će se takvi oglasi brisati ali ja ne vidim da se išta promijenilo.Isto tako ne brišu se prodati artikli što stvara nepotrebnu gužvu!Hvala
2017 07 01
> donatela999: > Jednom sam čitala da za lotove treba biti jedna cijena,a ne lot 20 pa kad otvoriš oglas cijene su od 20 do200 kn, da će se takvi oglasi brisati ali ja ne vidim da se išta promijenilo.Isto tako ne brišu se prodati artikli što stvara nepotrebnu gužvu!Hvala E pa trebala bi bit,al stas ocito neznaju svi sta znaci lot ili se samo jednostavno prave grbave. Prije ce bit ovo drugo😎
2017 07 06
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija