Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Cjenkanje na krpicama

Ja uvijek spustim cijenu. Ne kužim te cure, pa valjda je bitno da se proda, a ne da ti doma stoji? Mrtvi kapital, ihh Kod mene je sve u pola cijene btw ;) [:smije] [:smije] p.s. mislim da ću na kraju na ebay i sve stavit fino po 0.99 funti
2013 08 20
Nikolina slažem se, to je bezobrazluk [:frustriran]
2013 08 20
nemam straha se cjenkati,moze reci samo ne,nece me ubiti.i ja ponudim nizu cijenu ili cak posaljem nakon uplate na racun i ako joj ne pase neka vrati ,ja njoj novac i to je to.mislim da je i vise nego fer. [:smijesi]
2013 08 20
nikolina 3112 zivi smijeh.svasta se dozivi tu.sve si joj spustila i ona si mora razmislit [:hihot] samo sto ti i gace nisu same spale vise od tog cjenkanja njezinog.boze,boze.
2013 08 20
anazus [:hihot] dobra si.pa valjda nisu toliko munjene da bi te zbog toga psovale..onda sa njima stvarno nije nesto u redu.ajde,ajde,ohrabri se [:smijesi] pa nam javi obavezno kak je proslo. [:smijesi] i samopouzdanje ima da se digne [:hihot] [:hihot]
2013 08 20
svakako treba pitati za nižu cijenu, nema se što izgubiti [:kesi]
2013 08 21
ova jakna što Simon traži mi je PREEEEEJEEEB*** [:smijesi] [:smije] jel tko to naručivao?za kolko stignu takve stvari?jesu im manji modeli? vidim da nije jeftina.al kako je dobra!
2013 08 21
Pa imaš mjere ispod. Meni je isto predobra, ali nedam tolko para za kineza :D Vec ju jedno pol godine gledam. Bit ce to 30$ kad tad [:jezik]
2013 08 21
Ma da, mene cure pri kupnji pitaju za smanjenje cijena, ja joj sama odredim koliko max mogu smanjit i sve bude ok!
2013 08 22
gore u tabu, su mi bookmarksi, i sad mi tu ne stoji početna moje krpice, negohaljina od jedne korisnice.. kako ju nagoovrit da spusti cijenu deset dvadeset kuna kako se žica [:smije]
2013 08 23
Ja uvijek kad šaljem upit za nešto, prvo pitam može li za 10, 20, 30 kuna niže. Ako ne može, nikom ništa, ako može - super :)
2013 08 26
1 2 3