Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

savjet oko slanja! molim hitno

pozdrav cure, javila mi se djevojka iz slovenije koja ovdje nije aktivna vec samo prijavljena. uzela bi od mene uv lampu komplet sa lakicima.To i postarina bi doslo 380 kn.e sad...njoj to treba hitno jer joj u srijedu pocinje tecaj u mariboru.zato me zamolila da ce mi sutra uplatiti u posti i slikati mi isjecak tako da ja odmah posaljem paket i da ne cekam da novci sjednu.je li moguca prevara u ovom slucaju te imam li razloga za brigu.help [:smijesi]
2013 08 23
neeeeeeeeeee to radit
2013 08 23
mislis da nije sigurno, moze li ona povuci novce natrag ili sto.fkt mi trebaju pare i ovo mi se cini kao super prilika ali ne zelim ostati bez 400 kn [:place]
2013 08 23
naravno draga da može...a čim je njoj tolko hitno sumnjivo je...a vidi se i po tvom opisu u O meni da je tebi hitno...molim te ne moj to radit koliko god očajna bila jer bi mogla još očajnija postat
2013 08 23
uh hvala cure, dosad jos nisam bila prevarena pa sam malo naivna.mozda ne misli nista lose ali ovo je stvarno puno novaca.znaci taj isjecak koji bi mi ona poslala ne znaci nista
2013 08 23
poslala ti sutra ili u ponedjeljak isto je, jer subotom ne ide pošta, a sumnjam da bi joj do srijede i stiglo a koliko mi se čini mogla bi ostati bez tih 380kn [:sokiran] [:sokiran]
2013 08 23
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ti radit dobro kaže smisnamala, nikako ne slati dok ne sjednu novci, meni to smrdi na muljazu [:ljut] [:ljut]
2013 08 23
smisnamala imas pravo za opsi, privlaci prevarante, moram ga izmijeniti [:smije]
2013 08 23
prvo nek uplati pa ti njoj pošalji cist racun duga ljubav [:hihot] [:hihot]
2013 08 23
sad sam joj to poslala pa da vidim sto ce odg.hvala vam cure, super ste [:smijesi] .jer netko je dobro napisao, ionako subotom ne voze pakete
2013 08 23
prodaćeš ako i odustane......ta nije ti baš za kruv...a a ko joj stvarno treba, čekat će...a ovo nikad nikad ne radit...a kažem ti čim piše tako to ti je mamac za takve...
2013 08 23
Uvijek provjeri uplatu prvo, pa onda šalji! :)
2013 08 23
a bate i ove Slovenke nam počele tu fazone svoje prodavat [:frustriran]
2013 08 23
smisnamala [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 23
hvala cure [:poljubac] .znam za ubuduce.uh mogla sam bez 400 kn ostat
2013 08 23
1 2