Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hittnooo!! šta da napravim????

Cure pomagajte,pokušavala sam staviti sliku na majicu (onaj papir iz lidla za oslikavanje) i ja pređem peglom po slici :O :( i ostane mi crno na pegli,kako da to maknemm???
2013 09 02
mozda operes vodom [:kesi] [:poljubac] [:sramezljiv] [:place] [:frustriran] [:jezik] [:boji] [:place] [:sramezljiv] [:poljubac] [:smijesi]
2013 09 02
mislim da se to inače radi i sa kuhinjskom krpom tako da krpu staviš preko slike i onda peglaš.. ako se ne varam?? :)
2013 09 02
novom peglom [:smije]
2013 09 02
to znaći da si naopako preokrenula papir tj. isprintala na pogrešnu stranu fotku i meni se to desilo ,bacila glačalo i kupila drugo ,teško češ to skinuti
2013 09 02
Ako je crno na pegli ostalo alkohol i soda bikarbona,ako ne pomaze onda aceton!U svakom slucaju peglu ne mozes unistiti poslije usperi.Ako je na majici ostalo crno--nazalost u smece s njom.Puno srece!:)
2013 09 02
sta si krivo okrenula? uzmi onu zutu spuzvicu iz kuhinje i ribaj :D iskljuci iz struje
2013 09 02
uzmes vode i operes [:kesi] [:smije] [:poljubac] [:hihot] [:place] [:vrti] [:boji] [:tuzan] [:sokiran] [:znoji] [:jezik] [:sokiran] [:zaljubljen] [:smijesi]
2013 09 02
Da je stara bacala pegle koje sam joj unistila,bankrotirala bi garant. Ja svako malo nesto spalim,a peglu ocistim pastom za zube... [:smijesi]
2013 09 02
hvala vam,probat ću najprije vodom,pa acetonom,spužvom pa kalodontom [:ljut] [:jezik]
2013 09 02
još saamo neznam kako da maknem crne mrlje sa navlake za stol [:znoji] uspjelo je sa kalodontom [:hihot] [:smije] [:kesi]
2013 09 02
kakva voda,spužva...ajmee [:smije] uzmi novine,na njih istresi malo više krupne soli i udri vrelom peglom po tom
2013 09 03
ja to očistim alkoholnim octom i spužvicom, ali ne onom grubom stranom... [:smijesi]
2013 09 04