Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

je li me preveslala ili ...

Heheheh srars [:hihot] hvalaaa puno [:poljubac] ,,,,a ne treba zaista ,,, nemojte mi Vi Imam 23 godine :))) Ledo0407 eto kako smo nas dvije super suradjivale ,,, :) [:smijesi] cist racun duga ljubav ,,i opet ce mo [:poljubac]
2013 09 05
Stars* [:zaljubljen]
2013 09 05
Molim ime ,prezime i adresu.....da vidim jel mi možda susjeda..... [:frustriran]
2013 09 05
ja imam 40god..ali osječam se kao 20... [:smije] [:smije] eto ponuda stoji pa ako želite...podatke u inbox.. [:kesi]
2013 09 05
Rekla je da ide u skolu ,i ja joj jos posaljem 2 torbe da ima za skolu i pregrst nakita jer ja ne nosim ,al sam se zaj... [:frustriran]
2013 09 05
E draga kika cini se da sam i ja u toj grupi, vec tri dana cura mi se ne javlja , pricekat cu jos malo! Ko fol skola pocela pa nije stigla poslat, price za malu djecu [:ljut]
2013 09 05
Ej mia :) aa drago mi je sto se javljaju sve drage cura s kojima sam suradjivala a i ostale koje se suosjecaju samnom [:poljubac] [:poljubac] ma joj vidjet ce mo sto ce na kraju ispast ,ne nadaj mo se previse [:tuzan]
2013 09 05
ma sve neke nekulturne neodgojene balavice, jadne li im majke koje su ih tako odgojile! [:ljut]
2013 09 05
Uuu Sladjana al sam fulala ,,ti si VG ja mislila podaci od ove moje lopuze iz Zapresica [:hihot] hhh al eto mozda se i nadje neka koja je susjeda i od Patricije [:zaljubljen]
2013 09 05
Povlacim neke komentare ,jer se djevojka javila sada i rekla da je poslala,,,poslala mi je sifru pakete ,e sad sam da stigne roba koja treba ,,,, svakako hvala svim djevojkama na pomoci pusa svima [:poljubac] javim kad robica stigne :)))
2013 09 05
hahaha eto kika ništa od traume [:hihot]
2013 09 05
Naravno Kika..čujemo se [:kesi]
2013 09 06
[:hihot] [:poljubac] [:poljubac]
2013 09 06
Mirellazdi pozdrav :) pricekaj jos koji dan , mozda se javi ,,, mada je ve proslo dosta ,,,zaprijeti se , evo meni se ova cura javila cim sam javno pocela pisati ,druacije nemozes nista , javi joj da ces je prijaviti ,nabaviti njezin oib a i preko racuna je mozes naci u banci ce ti reci adresu ako vec nisu kad si uplacivala ,,, :/
2013 09 06
jeste li vi skuzili da cure mijenjaju cijenu artikala prije nego li uplatite?
2013 09 09